Musli dla dzieci wycofane. GIS ostrzega przed partią Babydream Baby-Müsli z drogerii Rossmann

Partia musli dla dzieci Babydream z Rossmanna zostaje wycofana z obrotu - komunikat w tej sprawie wydał GIS, a także sama sieć drogerii. Dlaczego zdecydowano się na to posunięcie?
Zobacz wideo

Musli dla dzieci Babydream Baby-Müsli z drogerii Rossmann zostało wycofane, ponieważ w partii produktu znaleziono fragmenty szypułki jabłka. Połknięcie tej części owocu może prowadzić do zadławienia. Nieprawidłowości wykryto podczas jednej z kontroli, jakim Rossmann poddaje produkty marek własnych. O działaniach dystrybutora poinformował także Główny Inspektorat Sanitarny.

Chodzi o Babydream Baby-Müsli - musli owocowe po siódmym miesiącu, o pojemności 250 g, numerze EAN 4305615541662, numerze partii BM180009378. Data ważności do 18 grudnia 2019 roku (jest ona podana na spodzie opakowania).

Masz ten produkt w domu? Zwróć go do sklepu

Musli wskazanego w komunikacie GIS nie należy spożywać - nie podawajmy go dzieciom, ale i sami go nie zjadajmy. Jeśli masz je w domu, zwróć do Rossmanna - jest to możliwe także wtedy, gdy nie mamy już paragonu potwierdzającego zakup/

Wskazany produkt można zwrócić w dowolnej Drogerii Rossmann na terenie całej Polski (również w przypadku braku paragonu), gdzie otrzymają Państwo zwrot kosztów zakupu - czytamy w komunikacie na stronie Rossmanna.

Przeczytaj także:

Więcej o: