Gang Słodziaków w Biedronce: jak wyglądają maskotki i jak je zdobyć?

Gang Słodziaków pojawi się w Biedronce w najbliższy poniedziałek, 27 sierpnia. Czy nowa akcja lojalnościowa dyskontu powtórzy sukces Gangu Świeżaków? Wiemy już jak wygląda nowa seria maskotek.

Gang Słodziaków to maskotki przypominające sześć leśnych zwierząt. Podobnie jak w poprzednich odsłonach akcji lojalnościowych Biedronki, będziemy mogli je zdobyć zbierając naklejki lub kupując je w pełnej cenie. Słodziakom towarzyszy książka "Co się stanie na leśnej polanie, czyli wesołe przygody Gangu Słodziaków", która opisuje ich poczynania.

Jesteśmy pewni, że Gang Słodziaków podbije serca naszych klientów. Wzorempoprzednich akcji, zadbaliśmy również o walor edukacyjny - tym razem stawiamy narozbudzanie wyobraźni oraz codzienne, rodzinne czytanie. Mamy nadzieję, żeSłodziaki okażą się prawdziwą inspiracją w niejednym domu - mówi Dorota Wrotek-Gut,dyrektor ds. komunikacji marketingowej w sieci Biedronka.

Akcja lojalnościowa Biedronki 'Gang Słodziaków' rozpoczyna się 27 sierpniaAkcja lojalnościowa Biedronki 'Gang Słodziaków' rozpoczyna się 27 sierpnia materiały prasowe

Gang Słodziaków: jakie maskotki

Kuliste maskotki przypominają leśne zwierzęta. Gang Słodziaków to:

  • Bóbr Borys
  • Ryś Rysio
  • Sowa Zosia
  • Zając Zuzia
  • Jeż Jerzyk
  • Lis Lucek

W supermarketach jest wiele kas, ale do której się ustawić, by nie czekać zbyt długo?

Jak zdobyć Słodziaka?

Jednym ze sposobów na uzyskanie Słodziaka jest zbieranie naklejek. Musimy je przyklejać na ulotkę (kartę kolekcjonerską). Do maskotki nie będziemy musieli dopłacić jeśli zgromadzimy 60 naklejek. Jeśli będziemy mieć 30 naklejek do Słodziaka będziemy musieli dopłacić 19,99 zł. A jeśli w ogóle nie chcemy zbierać naklejek, każdą z maskotek możemy kupić w regularnej cenie, czyli za 49,99 zł każda.

Książkę "Co się stanie na leśnej polanie, czyli wesołe przygody Gangu Słodziaków" otrzymamy bez dopłat za 15 naklejek, jej regularna cena to 9,99 zł.

Ile naklejek za zakupy?

Każde wydane na zakupy w Biedronce 40 zł to jedna naklejka. Podobnie jak w przypadku Gangu Świeżaków, dodatkowe naklejki możemy zdobyć, jeśli:

  • użyjemy zarejestrowanej karty "Moja Biedronka" (jedna naklejka)
  • kupujemy owoce lub warzywa (jedna naklejka)
  • kupimy produkty specjalne za przynajmniej 10 zł (jedna naklejka)

Jeśli zrobimy zakupy za 43 zł, w naszym koszyku znajdą się owoce lub warzywa oraz produkty specjalne o wartości minimum 10 zł i użyjemy zarejestrowanej karty "Moja Biedronka" dostaniemy cztery naklejki. Jeśli wydamy 84 zł otrzymamy osiem naklejek.

Gang Słodziaków: do kiedy trwa akcja

Naklejki można zbierać od 27 sierpnia do 18 listopada 2018 roku. Pluszaki i książkę można odbierać do 2 grudnia br. lub do wyczerpania zapasów.

Co oprócz maskotek i książki?

Akcja Gang Słodziaków to także bezpłatna aplikacja mobilna. Znajdą się w niej gry dla dzieci z elementami edukacyjnymi. Aplikacja umożliwi także zrobienie selfie z członkami Gangu.

W informacji prasowej podano, że akcji towarzyszyć będą także "słodziakowe piosenki". Czy czeka nas hit na miarę "Hymnu Świeżaków"?

Oprócz maskotek w sklepach znajdziemy też książkę 'Co się stanie na leśnej polanie, czyli wesołe
przygody Gangu Słodziaków'Oprócz maskotek w sklepach znajdziemy też książkę 'Co się stanie na leśnej polanie, czyli wesołe przygody Gangu Słodziaków' materiały prasowe

Aspekt edukacyjny akcji Biedronki

Podobnie jak poprzednie akcje lojalnościowe dyskontu, także Gang Słodziaków ma mieć aspekt edukacyjny. Świeżaki zachęcały do jedzenia owoców i warzyw oraz do aktywnego wypoczynku, natomiast misją Słodziaków jest zachęta rodziców, aby codziennie czytali dzieciom. Pomóc ma w tym książka "Co się stanie na leśnej polanie, czyli wesołe przygody Gangu Słodziaków". Napisała ją autorka książek dla dzieci i młodzieży Renata Piątkowska, która jest także jurorką w konkursie literackim Biedronki "Piórko".

Czytajmy dzieciom bajki, wiersze, opowiadania. Czytajmy im dobre książki. To chyba najprostszy sposób, by rozbudzić ich wyobraźnię i zainteresowanie otaczającym nas światem. A jeśli książka wywoła na buzi dziecka uśmiech, to możemy być pewni, że daliśmy mu najpiękniejszy prezent - zachęca Renata Piątkowska, autorka książki "Co się stanie na leśnej polanie, czyli wesołe przygody Gangu Słodziaków".

To także może cię zainteresować:

Więcej o:
Copyright © Agora SA