Zaproszenia na urodziny dziecka do wydrukowania

Urodziny to niezwykły dzień, celebrowany przez małych i dużych. Ważnym elementem są zaproszenia na urodziny. Podajemy przykładowy tekst zaproszenia na urodziny dziecka i proponujemy kilka wzorów zaproszeń do wydrukowania.
Zobacz wideo

Zaproszenia na urodziny dziecka, czyli początek przygotowań

Na dzień urodzin czeka się z wielką niecierpliwością. Najpierw to my, dumni rodzice, na nie wyczekujemy - w końcu roczek naszego malucha to wielkie wydarzenie. Później do tej magicznej daty odliczają najmłodsi, nie mogą doczekać się świętowania, świeczek i... kolegów. Zaproszenia na urodziny to jeden z pierwszych sygnałów, że zbliża się coś wielkiego, że nadchodzi "ten dzień". Wspólne ich przygotowywanie to dla malucha także wyjątkowe przeżycie.

  • zaproszenia na urodziny dziecka dobrze wybierać z głównym bohaterem imprezy - dzieckiem
  • na zaproszeniu powinny znaleźć się najważniejsze informacje dotyczące uroczystości - z jakiej okazji, gdzie i o której odbędzie się impreza urodzinowa
  • zaproszenia urodzinowe mogą nawiązywać do tematyki przyjęcia
  • jeśli zdecydujesz się na zaproszenia urodzinowe do wydrukowania, możesz zrobić to w domu albo w profesjonalnej drukarni, wtedy możesz wybrać również gruby papier

Zaproszenia urodzinowe na dziecięce przyjęcie

Zaproszenia urodzinowe mogą być prawdziwymi działami sztuki! Zachęcamy do przygotowania ich własnoręcznie - zachwycony będzie zarówno jubilat, jak i zaproszeni goście. Na zaproszeniach urodzinowych najmłodszych dzieci mogą być po prostu odciśnięte rączki (wykorzystajmy farby przeznaczone do malowania rękami, albo skorzystajmy z... soku z buraka lub szpinaku). Starsze dziecko może narysować tort, zaproszonych gości, baloniki - wszystko, co przyjdzie do głowy! Może zrobić także kolaż z obrazków znalezionych w gazetach, albo wyklejankę z papieru kolorowego. Dobrym pomysłem jest także zabawa formą, zaproszenia urodzinowe nie muszą być prostokątne. Co powiecie na piętrowy tort, balonik, albo sylwetkę jubilata? Jeśli umie już pisać, niech własnoręcznie podpisze się na zaproszeniach. Dorośli mogą zadbać jedynie o to, aby na zaproszeniu znalazły się wszystkie niezbędne informacje. Jeśli wolicie, możecie skorzystać z gotowych zaproszeń - mamy dla was kilka wzorów, które możecie pobrać i wydrukować.

Planujesz wysłać zaproszenia pocztą? Koniecznie wybierz się tam z jubilatem! Wycieczka do urzędu będzie dla niego wielką atrakcją. Naklejanie znaczków, wrzucanie kopert z zaproszeniami do skrzynki - to dla malca coś wyjątkowego.

Zaproszenia na urodziny przygotujemy samemu, można to zrobić ręcznie lub korzystając z programu komputerowego i drukarki.Zaproszenia na urodziny przygotujemy samemu, można to zrobić ręcznie lub korzystając z programu komputerowego i drukarki. zaproszenia do wydrukowania, przygotował AG

 Tekst na zaproszeniu urodzinowym

Jakie informacje powinny znaleźć się na zaproszeniu urodzinowym? Przede wszystkim data i miejsce, w którym będzie odbywało się przyjęcie urodzinowe. Możemy wpisać także imię jubilata i zaproszonego gościa, zabawną rymowankę.

Przykładowa treść zaproszenia urodzinowego

Kochana Babciu, Kochany Dziadku!

Zapraszam Was na moje czwarte urodziny. Moje przyjęcie urodzinowe odbędzie się 5 stycznia 2016 roku, o godz. 13:00. Gdzie? Na pewno traficie! Zapraszam do naszego mieszkania, przypominam adres: ul. Tortowa 08b/5, Zaproszeniowo Małe. Pamiętajcie, żeby zabrać ze sobą dobry humor i... luźne ubrania, rodzice przygotują mnóstwo pysznego jedzenia. Nie mogę się już doczekać, aż Was zobaczę!

Wasz wnuczek Misio

Wolisz krótszą wersję? Na zaproszeniu przygotowanym przez dziecko naklej karteczkę z datą i adresem.

Zaproszenia na urodziny do wydrukowania

Przygotowaliśmy dla Was kilka zaproszeń na urodziny w formacie PDF - możecie je pobrać i wydrukować. Najlepiej zrobić to na grubszym papierze (dobrze sprawdzi się np. ten o gramaturze ok. 200 g, pamiętaj jednak, że domowe drukarki nie lubią grubego papieru, jeśli zdecydujesz się na naprawdę gruby karton, lepiej zaproszenia wydrukować na profesjonalnym sprzęcie). Do wydruku są zaproszenia jednostronne, ale i takie, które mają okładkę i wnętrze - pamiętaj o pobraniu obydwu części i odpowiednim ułożeniu papieru w drukarce, aby tekst i grafiki dobrze wyglądały po zagięciu.

Zaproszenia na urodziny dziecka: nasze propozycje

Wersja 1

Wersja 2: przód, tył

Wersja 3: przód, tył

Wersja 4: przód, tył

Wersja 5

To także może cię zainteresować:

Więcej o:
Copyright © Agora SA