Małgorzata Rozenek o kilogramach po ciąży. "Będzie nad czym pracować w nowym roku"

Małgorzata Rozenek pokazała zdjęcia z finałowego odcinka programu "Rozenek cudnie chudnie". Nie ukrywa, że zrzucenie zbędnych kilogramów po ciąży okazało się prawdziwym wyzwaniem. "Życie nas nie rozpieszcza" - przyznaje.

Małgorzata Rozenek jest bardzo aktywna na swoim profilu na Instagramie, gdzie dokumentowała cały przebieg ciąży. Teraz równie chętnie dzieli się z internautami zdjęciami małego Henryka i różnym aspektami opieki nad synkiem. Świeżo upieczona mama zdradziła fanom, że w ciąży przytyła 20 kg. Proces odchudzania postanowiła pokazać w szczegółowy sposób, bo wzięła udział w programie "Rozenek cudnie chudnie", na którego łamach przedstawiła, co robi, by odzyskać figurę sprzed ciąży.

Małgorzata Rozenek o kilogramach po ciąży

Małgorzata Rozenek postanowiła pokazać fanom selfie wykonane w ostatnim dniu nagrywania programu, którego premiera ukaże się wiosną. Na swoim profilu na Instagramie opublikowała zdjęcie, na którym pozuje w błękitnej sukience z pasem w talii i szerokimi rękawami. Chociaż w oczy rzuca się szczupła twarz, zgrabne ramiona i nogi, Małgorzata Rozenek zdradziła, że nie jest w pełni zadowolona z efektów odchudzania.

Małgorzata RozenekMałgorzata Rozenek pokazała urocze nagranie z Heniem. "Bez make-up'u w domu i w piżamie"

Ślę wam dobrą energię z planu finałowego odcinka 'Rozenek cudnie chudnie'. Coś tam, ta Rozenek schudła. Nie jest idealnie, ale to lepiej, będzie nad czym pracować w nowym roku. Kochani, życie nas nie rozpieszcza, więc rozpieśćmy się sami. Mój sposób to masaż i postanowiłam dziś wieczorem, po tym jak Henryk Jan pójdzie spać, taki sobie zafundować

- napisała.

Zdjęcie Małgorzaty Rozenek cieszy się dużym zainteresowaniem internautów. Wiele osób przyznało, że nie może doczekać się premiery programu, by zobaczyć, w jaki sposób odchudzała się gwiazda. Niektórzy opowiedzieli również o własnych zmaganiach z nadprogramowymi kilogramami.

Super pani wygląda, tak szybko po porodzie wróciła pani do treningów, że zazdrościłam siły
Ja po trzech ciążach chudłam i tyłam naprzemiennie
Ach tam, przesadzasz, super wyglądasz kobieto
Jestem ciekawa programu. Pięknie pani wygląda

- komentowali.

Aleksandra Żebrowska pokazała odważne zdjęcieAleksandra Żebrowska pokazała odważne zdjęcie. Jedną ręką karmi dziecko, drugą goli nogi

Zobacz wideo Małgorzaty Rozenek tłumaczy się z nowej reklamy
Więcej o: