Lara Gessler pokazała, jak karmi dziecko. "Jeśli można przejść przez pokój, jest ok"

Lara Gessler opublikowała zdjęcie, na którym karmi córeczkę. Uwagę internautki zwrócił jeden szczegół. "Jeszcze trochę i te kable już tak spokojnie nie poleżą" - twierdzi.

Lara Gessler i Piotr Szeląg pod koniec października doczekali się pierwszego dziecka. Nie ulega wątpliwości, że opieka nad małą Neną sprawia świeżo upieczonym rodzicom dużo radości. Dumna mama dokumentowała proces całej ciąży w mediach społecznościowych, a teraz chętnie publikuje na swoim profilu na Instagramie zdjęcia malutkiej dziewczynki. Tym razem postanowiła pokazać fanom, jak wygląda proces karmienia córki.

Lara Gessler pokazała, jak karmi córkę

Na fotografii widać Larę Gessler, która leży na boku na brzoskwiniowej sofie, opierając głowę o miękką poduszkę. Przez zagłówek kanapy przerzucony jest biały sweter, na podłodze leżą puchate kapcie oraz przedłużacz z ładowarką.Lara Gessler ma na sobie wygodne, szare legginsy i kremowy biustonosz. Uśmiecha się szeroko, karmiąc leżąca tuż przed nią córeczkę.

Lara Gessler pokazała zdjęcie z córką. Pozują nad Morskim OkiemLara Gessler zabrała dziecko nad Morskie Oko. Fanka: Ciebie powinny oglądać wszystkie matki "ofiarnice i poświęcicielki"

Enjoying the chaos

- podpisała zdjęcie.

Fotografia bardzo spodobała się internautom, a wielu z nich zwróciło uwagę na figurę Lary Gessler po ciąży. Jednoznacznie stwierdzono, że wygląda świetnie.

Jak wy to robicie, że rodzicie dzieci I za kilka dni macie takie brzuchy, jak mój
Figura
Wyglądacie bosko 

- komentowali.

Inni postanowili się odnieść do chaosu, który zdaniem Lary Gessler rzekomo panuje w pokoju. Większość z nich stwierdził, że wnętrze prezentuje się gustownie i nie można tu mówić o żadnym bałaganie, ale co najwyżej lekkim nieładzie.

Jeśli można przejść przez pokój, jest ok
Ty chyba chaosu nie wiedziałaś
Dobrze wiedzieć, że inni mają tak samo, jak ja
Chaos... Po prostu artystyczny nieład. Najważniejsze, żeby maleństwo było szczęśliwe

- pisali.

Niektórzy doradzili młodej mamie, aby jak najdłuższej cieszyła się okresem, w której Nena jest malutka, wymaga karmienia i nie wykazuje zainteresowania przedmiotami znajdującymi się wokół.

Kocham te chwile karmienia. To jest magia sama w sobie
Jeszcze trochę i te kable już tak spokojnie nie poleżą

- dodali obserwatorzy. 

Barbara Kurdej-Szatan pokazała figurę po ciążyBarbara Kurdej-Szatan pokazała figurę po porodzie. "Na pewno byłaś w ciąży?"

Zobacz wideo Lara Gessler pokazała pokój swojej córki Wybierz
Więcej o: