Aleksandra Żebrowska o tym, co przeżyła z siostrą. "Wraz z naszymi brzuchami rosła liczba zachorowań"

Aleksandra Żebrowska pochodzi z wielodzietnej rodziny i właśnie taką, chciałaby założyć ze swoim mężem Michałem Żebrowskim. Niestety, pandemia bardzo utrudniła jej kontakt z bliskimi. "Część z nich nie widziała jeszcze na żywo małego Felka" - wyznała.

Aleksandra Żebrowska w sierpniu urodziła trzecie dziecko. Młoda mama bardzo cieszy się z powiększenia swojej rodziny i chętnie dzieli się w mediach społecznościowych różnymi aspektami macierzyństwa. Na tle innych gwiazd wyróżnia ją to, że nie boi się pokazywać realiów rodzicielstwa takimi, jakimi są. Zamiast publikować jedynie wystylizowane i estetyczne zdjęcia, często dokumentuje prozaiczne, życiowe chwile, pozując bez makijażu i żartując z samej siebie. Podobnie jak wielu z nas, okres pandemii bardzo odbił się na życiu rodzinnym Aleksandry Żebrowskiej. W najnowszym poście na Instagramie wyjaśniła, jak wyglądają teraz jej kontakt z rodziną. Niestety, nie jest kolorowo.

Aleksandra Żebrowska o kontaktach z bliskimi

33-latka opublikowała zdjęcie, a którym pozuje obok laptopa. Na ekranie widać najbliższych, którzy zdalnie kontaktują się z nią w okresie epidemii.

Od naszego ostatniego rodzinnego spotkania minął prawie rok. Nie widzieliśmy się w trakcie mojej ciąży, część z nich nie widziała jeszcze na żywo małego Felka. Takie wideo rozmowy w grupie i w podgrupach. Od początku trwania pandemii były dla mnie zbawienne

- wyznała.

Przypominamy, że Aleksandra Żebrowska jest najstarsza z ośmiorga rodzeństwa. Ma jednego brata i aż sześć sióstr, ale w okresie wprowadzenia lockdownu kontakt w jedną z nich był dla 33-latki szczególnie ważny. Obie były w ciąży w tym samym czasie, a wspólnymi rozmowami umilały sobie oczekiwanie na rozwiązanie.

Czasami zdzwaniałyśmy się i stawałyśmy na wagach w swoich łazienkach, żeby chociaż symbolicznie było nam raźniej; żeby wspólnie trochę ponarzekać na spuchnięte stopy, trochę się pośmiać z naszej chips’owej diety i żeby się wygadać kiedy było nam ciężej; kiedy wraz z naszymi rosnącymi brzuchami, rosła też liczba zachorowań i kolejne ograniczenia pandemiczne były coraz bardziej przytłaczające

- dodała.

Aleksandra Żebrowska wyznała, że dobra rozmowa to dla niej taka, która przede wszystkim daje poczucie zrozumienia. Zdaniem świeżo upieczonej mamy jest ona również najlepszą formą pomocy, jaką można zaoferować drugiej osobie.

Wielu internautów solidaryzowało się z Aleksandrą Żebrowską. Przyznali, że także tęsknią za bliskimi i przechodzą trudne chwile, a jej wyznanie dodało im otuchy.

Też tęsknię za siostrą. Pierwszy raz nie zobaczymy się w święta
Pani Olu jest pani bardzo fajnym i mądrym człowiekiem
A Ty zawsze coś mądrego... Inteligencja nie męczy cię czasem?
Ja też mam w domu 4-miesięcznego malucha. Od marca siedzę w domu. Miałam momenty kryzysowe, bo najbardziej tęsknię za ludźmi

- komentowali fani.

Zobacz wideo Michał Żebrowski na szalonej randce z żoną
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.