Maja Bohosiewicz pokazała zdjęcie z wakacji. "Czekamy, aż przyleci ciocia Sonia i weźmie cichaczem"

Maja Bohosiewicz pokazała zdjęcie dzieci z wakacji z dziećmi. Zdradziła, z jakimi problemami mamy zmagają się na plaży. "Jedno ma katar, drugie kaszlało dwa dni temu, więc udajemy, że do wody wejść się nie da."

Maja Bohosiewicz wraz z Olgą Frycz zdecydowały się spędzić pandemię nad oceanem. Zamiast izolować się w domach, w Polsce, wyjechały na słoneczną Teneryfę, a w podróż zabrały dzieci. Aktorki są bardzo aktywne na swoim profilach na Instagramie, gdzie często dzielą się z obserwatorami różnymi wydarzeniami ze swojego życia. Wiele z poruszanych przez nie tematów dotyczy właśnie macierzyństwa. Tym razem Maja Bohosiewicz opublikowała zdjęcie dzieci na plaży.

Maja Bohosiewicz pokazała zdjęcie z wakacji

Na zdjęciu widać dwoje dzieci Mai - 4-letniego Zacharego i 3-letnią Leonię oraz 2-letnię Helenkę, córeczkę Olgi Frycz. Chłopczyk stoi w wodzie po kostki, a dziewczynki idą po piasku, by do niego dołączyć. Okazuje się jednak, że nawet za spokojnym, rodzinnym wyjściem na plażę, mogą się kryć pewne problemy. Jeden z nich wynika, chociażby z różnych pór zasypiania i wstawania dzieci.

Olga Frycz i Maja Bohosiewicz pokazały zdjęcie z wakacjiMaja Bohosiewicz z Olgą Frycz pokazały zabawne nagranie z wakacji. W komentarzach: Typowe matki Polki

Logistyka jest u nas taka, że każde dziecko śpi o trochę innej godzinie. I właściwie dopiero dzisiaj udało nam się wyjść przed obiadem na plażę

- zdradziła Maja Bohosiewicz.

Trudności wiążą się również ze stanem zdrowia dzieci. Troskliwa mama obawia się, żeby żadne z nich nie zachorowało, dlatego zabrania przeziębionym maluchom pływania. Z przestrzeganiem tego zakazu w praktyce bywa jednak różnie.

Oczywiście jedno ma katar, drugie kaszlało dwa dni temu, więc udajemy, że do wody wejść się nie da, ale jest pięknie. Czekamy, aż przyleci ciocia Sonia i weźmie cichaczem zdrowe okazy do wody, bo mija miesiąc a w morzu nikt nie był

- dodała.

Zdjęcie i opis cieszyły się dużym zainteresowaniem internatów, którzy zaczęli żywo komentować fotografię. Niektórzy wytknęli Mai przejęzyczenie, dodając, że Teneryfa leży nad oceanem, a inni po prostu zachwycali się pięknymi widokami.

Zazdroszczę tego słońca, tego szumu fal
Piękne widoki i niezapomniane doświadczenie

- pisali. 

Byli też tacy, którzy doradzili dzieciom kąpiel mimo kataru.

Taka woda leczy wszystko!
Śmiało do wady. Woda i powietrze morskie są najlepszym lekarstwem na katar i kaszel
Kanaryjscy rodzice wiedzą, że kąpiel w oceanie jest najlepsza na katar, wpuszczać śmiało

- komentowali internauci.

Michał Wiśniewski zdradził imię kolejnego synaMichał Wiśniewski zdradził imię syna. "Jak pan to robi, że matki pańskich dzieci godzą się na takie dziwne imiona?"

Więcej o: