Małgorzata Rozenek-Majdan pokazała urocze zdjęcie z domu. "Czy Henio już sam siedzi?"

Małgorzata Rozenek pokazała zdjęcie z synkiem. Była zaskoczona tym, w jaki sposób Henryk bawił się pluszowym pieskiem. Uwagę fanów zwrócił inny szczegół: Widzę maluszka w pozycji siedzącej. Czy Henio już sam siedzi?

Nie ulega wątpliwości, że Henryk jest oczkiem w głowie swoich rodziców. Od narodzin chłopca Małgorzata Rozenek bardzo chętnie pokazuje w sieci jego zdjęcia i porusza różne aspekty dotyczące macierzyństwa. Tym razem opublikowała na swoim profilu na Instagramie zdjęcia chłopca bawiącego się na dużym szarym fotelu.

Małgorzata Rozenek-Majdan pokazała urocze zdjęcie Henryka

Na pierwszym zdjęciu widać chłopczyka, trzymającego kolorową maskotkę pieska. Mama przygląda mu się z zainteresowaniem i uśmiecha szeroko. Drugie zdjęcie przedstawia chłopca gryzącego pluszowe ucho zabawki.

Z jakiegoś powodu ucho to ulubiona część ciała Henia, nawet do gryzienia podczas edukacji. Także ucho mamy rozpracowane dokładnie

- napisała gwiazda.

Internauci byli oczarowani słodkimi zdjęciami chłopca i zgodnie stwierdzili, że Henio bardzo szybko rośnie. Wiele osób przyznało, że ich dzieci również podczas zabawy gryzą uszy maskotek. 

Nasz mały to samo. Lubi uszko w każdej zabawce
Śliczny maluszek
Rośnie jak na drożdżach

- komentowali. 

Uwagę internautów, zwróciła także pozycja, w jakiej znajdował się chłopczyk. Byli pod wrażeniem, że Henryk już samodzielnie siada.

WOW. Już sam siedzi?
Fajnie, że już siedzi. Mój synek z maja jeszcze nie
Pani Małgosiu na wielu zdjęciach widzę maluszka w pozycji siedzącej. Czy Henio już sam siedzi? Absolutnie nie mam na celu pouczania. Pytam z ciekawości

- pisali. 

Pojawiły się jednak osoby, które stwierdziły, że Henio nie siedzi sam, ale został w ten sposób ustawiony do zdjęć przez mamę. Zwrócono uwagę, że chłopczyk jest oparty o poduszki, które mogą ułatwiać mu przybranie takiej pozycji.

Nie rozumiem, po co sadzać dziecko na siłę i podpierać je poduszkami. 
Nie mi oceniać, ale jak na moje oko, wiedzę i fakt, kiedy moje dziecko zaczęło samo siadać oraz dzieci z tego samego miesiąca, myślę, że to jest zdecydowanie za wcześnie, by sadzać je w takiej pozycji

- stwierdzili.

Wśród komentujących znaleźli się fani, którzy odpowiedzieli na te uwagi. Napisali, że nawet jeżeli Henryk został posadzony do zdjęć, to chwilowe ułożenie dziecka w takiej pozycji nie wpłynie negatywnie na jego rozwój.

Myślę, że usadzenie dziecka w takiej pozycji na dwie minuty do zdjęcia aż tak mu nie zaszkodzi. Nie czepiajmy się bez powodu

- przyznała jedna z internautek.

Zobacz wideo Małgorzaty Rozenek tłumaczy się z nowej reklamy
Więcej o: