Ula Pedantula pokazała dziecko. Filmik nagrała o pierwszej w nocy. "Jego pierwszy, ale nie ostatni posiłek"

Ula Chincz pokazała fanom zdjęcie dziecka i nagrała filmik, w którym opowiada, jak wygląda jej codzienna rutyna po urodzeniu Roberta. "Jest pierwsza w nocy. Właśnie zjadł swój pierwszy tego dnia posiłek, a to nie będzie jego ostatni posiłek" - relacjonuje świeżo upieczona mama.

Przypominamy, że na początku listopada Ula Chincz po raz drugi została mamą. Prezenterka szybko zdradziła fanom imię oraz płeć dziecka i zaczęła pokazywać różne aspekty macierzyństwa na swoich profilach w mediach społecznościowych. Tym razem opublikowała na Instagramie urocze zdjęcie Roberta i nagrała filmik, w którym zobrazowała, jak wyglądają jej dni po narodzinach chłopca.

Ula Pedantula pokazała dziecko

Na zdjęciu widać dumną mamę, która leży w wygodnej piżamie oparta o poduszki. Na jej ramieniu śpi malutki chłopczyk, okryty granatowym, wzorzystym kocykiem.

Dzieeeń dobry! Kilkanaście dni temu zapytałam Was, czy zrobić filmik o moim dniu w nowej noworodkowej codzienności. Odpowiedzi były zdecydowanie na tak, więc ta-dam oto jest i czeka na Was świeżutki na YT. Jak radzi sobie MamUla na co dzień

- pisała zdjęcie.

Pierwsze ujęcie filmiku zostało nagrane o pierwszej w nocy, niedługo po tym, jak Ula Pedantula nakarmiła synka i szczerze oznajmiła, że to nie będzie jego ostatni posiłek tej nocy. Na nagraniu pokazała także swoje śniadanie, śpiącego Roberta, tatę opiekującego się dzieckiem oraz spacer z malutkim chłopczykiem. 

Kobieta w ciążyKasia była pięć razy w ciąży, ma dwoje dzieci. "Nie jestem tęczową mamą, nie znoszę tego sformułowania"

Internauci byli zachwyceni faktem, że Ula Chincz podzieliła się z nimi nagraniem oraz zdjęciem chłopca.

Super filmik. Strasznie milo się was ogląda, a pani pięknie wygląda
Mogę śmiało stwierdzić, że dzieci odejmują ci lat
Cudowne zdjęcie. Tak właśnie wygląda szczęście 

- komentowali.

Polska pacjentka po przeszczepie serca urodziła. Nie wierzyła, że zostanie matkąPolska pacjentka po przeszczepie serca urodziła dziecko. Nie wierzyła, że zostanie matką

Zobacz wideo Tatiana Okupnik wspomina trudny poród.
Więcej o: