Maja Bohosiewicz z Olgą Frycz pokazały zabawne nagranie z wakacji. W komentarzach: Typowe matki Polki

Maja Bohosiewicz i Olga Frycz wybrały się na wspólne wakacje z dziećmi. W sieci opublikowały śmieszne nagranie z dmuchanym flamingiem w roli głównej. "Popłakałam się ze śmiechu. Brawo wy" - skomentowała internautka.

Maja Bohosiewicz i Olga Frycz spędzają razem wakacje z dziećmi, a swój wypoczynek dokumentują w mediach społecznościowych. Oprócz estetycznych, pozowanych zdjęć na tle palm, postanowiły podzielić się z internautami zabawnymi filmikami. Nagranie z dmuchanym flamingiem w roli głównej udowadnia, że młode mamy mają do siebie dystans.

Maja Bohosiewicz z Olgą Frycz pokazały zabawne nagranie z wakacji

Na swoim profilu na Instagramie Maja Bohosiewicz opublikowała zdjęcie, na którym wraz z Olgą Frycz pozuje w wakacyjnych stylizacjach na tle samochodu. Uwagę zwraca różowy, dmuchany flaming, którego trzyma aktorka.

No i udało się. Chociaż prawie jechał na dachu

- podpisała zdjęcie aktorka.

Maffashion chętnie publikuje na Instagramie zdjęcia małego Bastka.Maffashion zdaje relację z trudnego poranka: "Obrzygana mama, obrzygane bobo"

Opis nawiązywał do trudności, jakie miały mamy z zapakowaniem gadżetu dla dzieci do samochodu, co szczegółowo zobrazowało nagranie oraz dłuższy filmik na InstaStory Mai Bohosiewicz. Obie musiały wykazać się dużą pomysłowością, aby zmieścić flaminga w samochodzie, tak, aby nie spuszczać z niego powietrza. Internauci byli zachwyceni zabawnym nagraniem i zgodnie stwierdzili, że aktorki mają duże poczucie humoru.

Lepszej komedii dawno nie widziałam.
Mistrzynie, kobieta nie zna słowa NIE!
Absolutnie uwielbiam wasz duet.
Popłakałam się ze śmiechu. Brawo wy.
Kocham was! Typowe matki Polki.

- komentowali fani.

Młoda mama urodziła w dmuchanym basenieTrzecie dziecko urodziła w basenie i relacjonowała poród na Instagramie. Jej poprzednie dziecko przyszło na świat w garderobie

Zobacz wideo
Więcej o: