Maffashion pozuje z synkiem. Internautki zwróciły uwagę na pozycję, w jakiej śpi

Maffashion pokazała urocze zdjęcie, na którym pozuje ze śpiącym Bastianem. Młoda mama wsparła Strajk kobiet, oznaczając je symbolem czerwonej błyskawicy.

Maffashion opublikowała na swoim profilu na Instagramie zdjęcie, na którym pozuje na tle białej kuchni ze śpiącym synkiem na rękach. Ubrany w białe śpioszki chłopczyk zasnął w wyjątkowo uroczej pozycji, opierając policzek o pierś mamy. Uwagę zwrócił jednak symbol, który Julia Kuczyńska umieściła na fotografii.

Maffashion pokazała słodkie zdjęcie dziecka

W całej Polsce trwa Strajk kobiet, które nie zgadzają się na zaostrzenie ustawy antyaborcyjnej. Wiele gwiazd, w tym zajęta opieką nad małym dzieckiem Maffashion, postanowiło je wesprzeć. Blogerka zrobiła to umieszczając na zdjęciu z synkiem ikonę będącą symbolem protestów - czerwoną błyskawicę.

Wielu internautów zwróciło uwagę na śpiącego chłopczyka, zgodnie stwierdzając, że to jedno z najsłodszych zdjęć Bastiania, jakie do tej pory widzieli.

Ale słodziak
Jaki klusek. Zdrówka!
Co za słodki bobasek! Oby doczekał lepszych czasów w naszym kraju i prawdziwej wolności
Mój też tylko w takiej pozycji spał. I nie szło go ruszyć, bo od razu wrzask

- pisali.

Wśród komentujących znalazły się również osoby, których nie zainteresowało wspieranie protestu, ale sposób, w jaki młoda mama trzyma synka. W komentarzach postanowili wytknąć jej błędy.

Jak ona trzyma tego dzieciaka .... Dla kasy zrób wszystko krzywda dzieciaka

- padła jedna z uwag.

Maffashion nie zignorowała uszczypliwego komentarza i postanowiła się do niego odnieść. Jednocześnie zwróciła obserwatorce uwagę na fakt, że zdjęcie opublikowała w celu wspierania praw kobiet, a nie instruowania innych, w jaki sposób należy trzymać niemowlęta.

Dla jakiej kasy? Co ma kasa do walki o prawa kobiet?

- powiedziała.

Zobacz wideo Morawiecki apeluje o koniec protestów w obliczu wzrostu zakażeń: Niech gniew i niechęć skupia się na mnie, na politykach
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.