Małgorzata Rozenek pokazała tatuaż. W komentarzu: "Żaden dobry tatuażysta nie zrobi tatuażu karmiącej matce"

Małgorzata Rozenek pokazała ręce pokryte tatuażami. Zaskoczeni internauci nie dowierzali własnym oczom. "Ludzie, na pewno nieprawdziwe. Żaden dobry tatuażysta nie zrobi tatuażu karmiącej matce".

Małgorzata Rozenek opublikowała na swoim profilu na Instagramie zdjęcie, na którym pozuje w czarnym body i gorsecie. Uwagę internautów przykuły jednak wzory pokrywające ręce gwiazdy, a pod fotografią błyskawicznie pojawiła się masa komentarzy.

Małgorzata Rozenek prezentuje tatuaże

Nowa ja

- napisała zagadkowo Małgorzata Rozenek.

Warto zaznaczyć, że tatuaże pokrywają całe ręce gwiazdy, łącznie z ramionami. Są czarno-białe i przedstawiają wilki. Niektórym internautom bardzo spodobała się taka ozdoba ciała. 

Przekonały mnie. Też robię
Jestem pod wrażeniem

-  twierdzili fani.

Wśród komentujących pojawił się jednak również głosy osoby, które podkreśliły, że karmiące matki nie powinny decydować się na tatuaże, dopóki nie odstawią dziecka od piersi. Osoby, które uwierzyły, że wzory są prawdziwe, obawiały się o zdrowie małego Henryka.

Naprawdę? Nie! Mam nadzieję, że to tylko henna!
Karmiąca i tatuaże, dobre
Ludzie, na pewno nieprawdziwe. Żaden dobry tatuażysta nie zrobi tatuażu karmiącej matce

- pisali inni internauci.

Niektórzy podejrzewali również, że wilki na rękach Małgorzaty Rozenek są elementem charakteryzacji do nowej roli. Mimo licznych pytań gwiazda nie uchyliła jednak w tej kwestii rąbka tajemnicy, wstrzymując się od odpowiedzi. Tę wersję może sugerować jednak dodany przez Małgorzatę Rozenek hasztag "#somethingbigisgoingtohappen", świadczący o tym, że najpewniej szykuje się do kolejnego, dużego projektu.

Zobacz wideo Synowie Małgorzaty Rozenek są zazdrośni o Henryczka? „Nie są nianiami”
Więcej o: