Mama pokazała, czego spodziewać się po ciąży. Internautki jej dziękują

Samantha McSwain prowadzi konto na Instagramie, na którym chętnie dzieli się z internautami różnymi aspektami macierzyństwa. Młoda mama postanowiła pokazać, jak dokładnie zmienia się kobiece ciało po ciąży.

Samantha McSwian mieszka na Hawajach i jest mamą trójki dzieci. Amerykanka chętnie porusza w mediach społecznościowych różne kwestie dotyczące macierzyństwa. Tym razem postanowiła pokazać swoim obserwatorom, jak zmieniła się jej sylwetka w kolejnych tygodniach po ciąży.

Pokazała, jak po ciąży zmienia się kobiece ciało

Młoda mama opublikowała na swoim profilu na Instagramie kolaż złożony z czterech zdjęć. Na każdym selfie pozowała bokiem do lustra, eksponując swój brzuch. Pierwsze zdjęcie wykonała dzień po porodzie, drugie cztery drugie po porodzie, trzecie tydzień, a czwarte miesiąc po urodzeniu dziecka.

Minął miesiąc, od kiedy urodziłam i chciałam wam pokazać, jak aktualnie wygląda mój brzuch po porodzie. Oczywiście to nie koniec zmian, nadal ćwiczę i dążę do wzmocnienia mięśni brzucha

- przyznała.

Trzeba przyznać, że różnica między wyglądem jej sylwetki na pierwszy a ostatnim zdjęciu jest gigantyczna, a młoda mama wyraźnie odzyskuje siłę. Internautom bardzo spodobał się kolaż złożony z czterech zdjęć. Zgodnie stwierdzili, że Samantha pokazała przyszłym mamom prawdziwy, naturalny obraz ciała po ciąży. Wielu fanów doceniło także jej naturalność i fakt, że nie próbowała na siłę idealizować swojego wyglądu.

Jestem ci bardzo wdzięczna za opublikowanie tych zdjęć. Sama spodziewam się pierwszego dziecka i dzięki tym selfie mniej więcej wiem, jakich fizycznych zmian mogę oczekiwać.
Dziękuję za publikacje tych zdjęć. Jesteś niesamowita. 
Wyglądasz przepięknie. Kobiece ciało jest niesamowite.

- komentowali zachwyceni.

Zobacz wideo Czy Sandra Kubicka chce mieć dzieci? "Będę niesamowitą matką"
Więcej o: