Małgorzata Socha pokazała zdjęcia z urodzin córki. Internautka spojrzała na komentarz innej aktorki: nie mogła choćby zadzwonić?

Córka Małgorzaty Sochy skończyła siedem lat. Życzenia Zosi złożyły liczne gwiazdy, w tym Katarzyna Sokołowska, Natalia Kukulska i Katarzyna Zielińska.

Małgorzata Socha opublikowała na swoim profilu na Instagramie zdjęcie z siódmych urodzin córki. Na pierwszym planie widać dumną mamę trzymającą imponujący, kolorowy tort i dziewczynkę pochylającą się nad świeczkami.

Moja Zosia kończy dziś 7 lat. To niesamowite, że 7 lat temu po raz pierwszy zostałam mamą... Kochana Córeczko - niech ta siódemka będzie dla Ciebie szczęśliwa! Przed Tobą nowe wyzwania i obowiązki, ale jestem pewna, że dasz sobie radę. Jesteś moim marzeniem, niech i Twoje marzenia się Tobie spełniają! Kocham najmocniej na świecie

- napisała aktorka.

Katarzyna Zielińska złożyła życzenia Zosi

Internautom spodobało się radosne zdjęcie matki i córki. Wiele osób zwróciło również uwagę na fantazyjny tort urodzinowy imitujący morze. Wśród komentujących pojawiły się liczne gwiazdy. Najlepsze życzenia złożyły Zosi między innymi Natalia Kukulska, Katarzyna Glinka oraz Katarzyna Sokołowska. Dużo kontrowersji wzbudził jednak komentarz Katarzyny Zielińskiej.

Nasza kochana! Ściskamy Cię! Moje chłopaki i ciotka Kasia

– napisała aktorka.

Na komentarz Katarzyny Zielińskiej odpowiedziała internautka, zarzucając jej, że zamiast pisać wiadomość na Instagramie, powinna zadzwonić do dziewczynki.

A ciotka nie mogła choćby zadzwonić i złożyć życzenia dziecku, tylko zrobiła to przez Instagram?

 – stwierdziła.

W obronie Katarzyny Zielińskiej stanęły inne użytkowniczki Instagrama, tłumacząc, że komentarz o niczym nie świadczy i aktorka mogła również zadzwonić lub spotkać się z dziewczynką w dniu jej święta.

Skąd wiesz, że tego nie zrobiła?

– wtrąciła inna obserwatorka profilu Małgorzaty Sochy.

Zobacz wideo Małgorzata Socha o prezentach dla dzieci
Więcej o: