Dzień Matki. Lidl czy Biedronka? Specjalne oferty na ostania chwilę

26 maja to święto wszystkich mam. Jeśli jeszcze nie macie prezentu dla swojej mamy, to z pewnością zainteresują was promocje przygotowane przez sklepy. Wśród ofert na ostatnią chwilę warto zainteresować się propozycjami na Dzień Matki od Biedronki i Lidla.

Dzień Matki

2020 – najlepsze promocje dla najlepszych mam

26 maja to szczególna data w kalendarzu. Tego dnia dziękujemy wszystkim mamom. A jest za co dziękować! Mamy są zawsze obok nas, wspierają nas w trudnych chwilach, służą pomocą i radą.

Z okazji Dnia Matki 2020 wiele dużych marek przygotowało specjalne oferty. W promocyjnych cenach znalazły się między inny kwiaty, kosmetyki oraz słodycze. Bardzo ciekawą ofertę przygotowały dyskonty – Lidl i Biedronka. Gdzie znajdziemy najlepsze promocje na Dzień Matki 2020?

TO TEŻ CIĘ ZAINTERESUJE: Kiedy jest Dzień Ojca?

Dzień Matki 2020 – Biedronka – promocje na 26 maja

Biedronka przygotowała wiele promocji na 26 maja. W ofercie Biedronki z okazji Dnia Matki znajdziemy między innymi piękne ramki na zdjęcia, zastawę stołową czy specjalne boxy upominkowe. Upominki możemy nabyć w naprawdę promocyjnych cenach. Za ramkę na zdjęcia zapłacimy jedynie 9,99 zł, za uroczą filiżankę porcelanową 29,99 zł. Box upominkowy kosztuje natomiast 24,99 zł.

Biedronka na Dzień Matki przygotowała także specjalną promocję na trzy zestawy. Można je zamówić przez aplikację Glovo i zostaną one dostarczone pod wskazany adres. W skład każdego zestawu wchodzą kwiaty, kosmetyki i słodycze. Oferta jest wyjątkowo atrakcyjna, ponieważ za taki prezent na Dzień Matki zapłacimy tylko 49,99 zł.

A jeśli nasza mama lubi słodkości, w Biedronce kupimy też ciasta w promocyjnej cenie – 7,99 za opakowanie. Więcej ofert od Biedronki na Dzień Matki znajdziecie TU.

Zobacz wideo Bukiet w filiżance na Dzień Matki

Dzień Matki 2020 – Lidl – promocje na 26 maja

Konkurencyjny Lidl przygotował między innymi specjalną ofertę na słodycze i kwiaty. Zakupy na Dzień Matki możemy zrobić w sieci Lidl od poniedziałku 25 maja do środy 27 maja.

Co można kupić w Lidlu na 26 maja? Przede wszystkim warto zainteresować się czekoladkami i bombonierkami. Przykładowo, uwielbiane przez wszystkich, Ptasie Mleczko kupimy za jedyne 9,99 zł.

Lidl w specjalnej ofercie na Dzień Matki przygotował także kosmetyki. W atrakcyjnych cenach możemy kupić na przykład balsamy do ciała, odżywki do włosów, kremy, produkty do demakijażu, perfumy.

Świetnym pomysłem jest także zakupów kwiatów. W Lidlu znajdziemy promocje na bukiety oraz rośliny doniczkowe. Za bukiet tulipanów zapłacimy jedynie 8,99 zł. Więcej ofert od Lidla na Dzień Matki znajdziecie TU.

Więcej o: