Chrissy Teigen o relacji z mężem po stracie dziecka. "Jesteśmy silniejsi niż kiedykolwiek"

Chrissy Teigen i John Legend na początku października stracili trzecie dziecko. O tragedii poinformowali fanów, publikując poruszające zdjęcia ze szpitala. Modelka wyjaśnia, dlaczego zdecydowała się na taką sesję.

W sierpniu Chrissy Teigen i John Legend ogłosili, że spodziewają się trzeciego dziecka. Modelka cieszyła się z powiększenia rodziny i chętnie pokazywała w mediach społecznościowych zdjęcia, na których prezentowała ciążowe krągłości. Niestety, na początku października doszło do tragedii, w wyniku której para straciła dziecko. Przykrą informacją podzielili się ze światem w nietypowy sposób.

Chrissy Teigen i John Legend silniejsi niż kiedykolwiek

Internauci byli zszokowani wstrząsającymi zdjęciami ze szpitala, na których widać zapłakaną Chrissy oraz Johna próbującego wesprzeć ukochaną. Chociaż piosenkarz nie był przekonany do dokumentowania tak bolesnej dla nich chwili, przystał na propozycję żony i pochwalił ją za odwagę. Modelka chciała pokazać fotografie światu, by w ten sposób solidaryzować się z ludźmi, którzy przeżyli podobne tragedie.

Nie wiedziałem, że możemy doświadczyć takiego żalu i jeszcze podzielić się z nim innym. Kiedy to zrobiliśmy, zrozumiałem jednak, jak wiele znaczył ten gest dla innych ludzi. To dla nas ważne doświadczenie, dzięki któremu wiele się nauczyłem. Jestem wdzięczny żonie, że podjęła tak odważną decyzję

- powiedział John Legend rozmowie z "Good Morning America".

Zdaniem piosenkarza zrobienie takich zdjęć było również najlepszym sposobem na uczczenie pamięci zmarłego Jacka. Chociaż fotografie wzbudziły wiele kontrowersji, Chrissy Teigen powiedziała wprost, że nie interesują ją opinie krytyków.

Sonya Harlow z córkąMama dziesięciu chłopców urodziła wyczekaną dziewczynkę. Zmarła 11 dni po porodzie

Nie ma słów, którymi mogłabym wyrazić, jak bardzo nie obchodzi mnie to, czy nienawidzisz mnie przez te zdjęcia. Nie dbam o to, że to coś, czego nie zrobiłbyś na moim miejscu. Przeżyłam to i postanowiłam pokazać te zdjęcia z myślą o ludziach, którzy przez coś takiego przeżyli lub są ciekawi, jak to jest. Są dla tych, którzy ich potrzebują, reszta się nie liczy.

- mówiła modelka.

Chrissy Teigen dostała mnóstwo listów od kobiet, które również przeżyły stratę dziecka i solidaryzowały się z modelką. Ich wsparcie sprawdziło, że odzyskała wiarę w ludzką życzliwość i uwierzyła, że "świat jest z natury dobry". To okropne wydarzenie zbliżyło też ją i męża.

Po prostu wiem, że kocham żonę bardziej niż kiedykolwiek. Razem przeszliśmy przez wiele wyzwań, które uczyniły nas silniejszymi. Wiem też, że to nie zawsze się zdarza, gdy ludzie przeżywają razem różne tragedie, ale wyzwania, przed którymi stanęliśmy, sprawiły, że jesteśmy siebie pewni. Zarówno jako pary, jak i rodziny

- przyznał John Legend.

Para zgodnie przyznała, że ich dzieci Luna oraz Miles były źródłem ogromnego pocieszenia w tak trudnym czasie. To właśnie one podnosiły rodziców na duchu, dostarczając im radości każdego dnia.

Po prostu nie chcesz tkwić w łóżku, gdy słyszysz śmiechy na dole. To bardzo pomaga

- dodała Chrissy.

Kate Hudson - jaką jest matkąKate Hudson przyznaje, że jest surową matką dla swoich dzieci. "Nie negocjuję z nimi pewnych rzeczy"

Zobacz wideo Tatiana Okupnik wspomina trudny poród.
Więcej o: