Jessica Simpson pochwaliła się odchudzoną sylwetką. Zrzuciła 45 kg po ostatniej ciąży

Jessica Simpson urodziła w marcu córkę - Birdie Mae. Ciąża była dla niej niezwykle trudnym okresem. Piosenkarka bardzo dużo przytyła. Pod koniec ciąży ważyła 109 kg. Niedawno pochwaliła się nową sylwetką. Jej metamorfoza jest zdumiewająca! Gwiazda schudła 45 kg. Jak teraz wygląda?

Jessica Simpson schudła po trzeciej ciąży

Jessica Simpson zaledwie pół roku temu urodziła swoje trzecie dziecko. Ciążę znosiła bardzo źle. Także powrót do formy nie był dla niej łatwą i przyjemną sprawą.

Na najnowszych zdjęciach, które Jessica Simpson opublikowała w mediach społecznościowych, widać jednak, że odchudzanie przyniosło niesamowite efekty. Gwiazda  pokazała na swoim zdjęcie, na którym jest ubrana w czarną sukienkę mocno ściśniętą paskiem. Strój bardzo podkreśla jej szczupłą talię. Celebrytka podzieliła się z fanami w ten sposób dobrymi wieściami. W zaledwie sześć miesięcy schudła. I to aż 45 kilogramów.

Jestem dumna z tego, że znów mogę czuć się sobą. Nawet kiedy wydawało mi się to niemożliwe, postanowiłam więcej i ciężej pracować

- napisała pod zdjęciem Jessica Simpson.

Zobacz wideo Katarzyna Skrzynecka o swojej diecie. "To był rodzaj wegańskiego detoksu"

Sekrety metamorfozy Jessiki Simpson

Pracuję teraz naprawdę ciężko

-  powiedziała w rozmowie z "People" i dodała:

Nie było łatwo, ale byłam zdeterminowana. Zależało mi na tym, żeby znowu czuć się dobrze. Dużo chodziłam - podczas spacerów nie tylko spalałam kalorie, ale również oczyszczałam umysł

Pod zdjęciem na Instagramie możemy przeczytać, jak dumna jest z siebie gwiazda:

6 miesięcy. 45 kilogramów mniej (tak, wcześniej na wadze było 108 kilogramów). To moja pierwsza podróż z dala od Birdie Mae i bardzo wzruszająca z wielu powodów, ale jestem bardzo dumna, że znów czuję się sobą.
Więcej o: