Justyna Nagłowska pokazała zdjęcie ze spaceru z synkiem. Fanka komentuje nosidełko: Nie można wybrać czegoś lepszego?

W marcu Borys Szyc i Justyna Nagłowska zostali rodzicami Henryka. Od tego czasu dumna mama chętnie pokazuje w mediach społecznościowych zdjęcia syna. Tym razem uwagę internautów przykuł jej nosidełko.

21 marca przyszedł na świat synek Borysa Szyca i Justyny Nagłowskiej. Chłopiec rośnie jak na drożdżach, przysparzając rodzicom wiele radości. Dumna mama, która chętnie pokazuje fanom rodzinne zdjęcia, tym razem opublikowała na swoim profilu na Instagramie selfie, na którym spaceruje z chłopcem po plaży.

Justyna Nagłowska odpowiada na komentarz fanów

Na pierwszym planie widać uśmiechniętą mamę na tle malowniczej plaży. Justyna Nagłowska ma na sobie pasiastą bluzkę i okrągłe okulary z różowymi oprawkami. Nie sposób nie zwrócić uwagi, na niebieskie nosidełko, w którym siedzi Henryk.

Czasem fajnie jest pospacerować tylko we dwoje. I mieć wolne ręce np.do trzymania kubka z kawą, bez której mój poranek nie istnieje. Wiem, że temat nosideł jest bardzo kontrowersyjny (obracam się ostatnio dużo w treściach parentingowych). Uspokajam wszystkie 'zatroskane' cudzymi dziećmi mamy, Henio jest pod opieką fizjoterapeutki, która widziała to nosidło i pozwoliła nam spacerować dwa razy dziennie po 30 min, co jest dla mnie bardzo super, kiedy chcę wyjść na spacer brzegiem morza

- przyznała.

Chociaż Justyna Nagłowska zapewnia, że konsultowała wybór nosidełka z ekspertką, pod zdjęciem i tak pojawił się komentarz internautki twierdzącej, że to nie była najlepsza decyzja.

Nie rozumiem, czemu nie można wybrać czegoś lepszego, tylko to, co najgorsze? To nie jest nosidło ergonomiczne, tylko po prostu wisiadło. Za taką cenę można dostać naprawdę dobre nosidło ergonomiczne, sama takiego używam

- zapewniała.

Młoda mama nie uniosła się złością, ale odpowiedziała z klasą na uwagi fanki. Podkreśliła, że bez względu na jej opinię, jest zadowolona ze swojego wyboru.

Lepszego/gorszego/najgorszego – pani zdaniem, bo nie moim. Dla nas to nosidło jest super. Pozdrawiam, szczęśliwa mama trójki dzieci

- podsumowała Justyna Nagłowska. 

Zobacz wideo Dziecko Natalii Siwiec ćwiczy na urządzeniu do utrzymywania równowagi
Więcej o: