"Jego życie było krótkie, ale znaczące". Mama straciła syna, ale pomogła wieku innym dzieciom

Śmierć dziecka jest najtrudniejszym, co może przydarzyć się rodzicom. Po wielu miesiącach ciąży, długiej chorobie, niestety nie wszystkim maluchom uda się wygrać walkę. Tak też było z małym Eliasem. To, co zrobiła jego matka zasługuje na olbrzymi podziw.

Elias żył bardzo krótko

Rodzice Eliasa – Britt i Trace Kolb – przeżyli niezwykle trudne chwile. Ich drugie dziecko zmarło w szpitalu po krótkiej, ale ciężkiej walce. Kobieta w bardzo wzruszającym poście opisała trudne dla nich chwile:

Najcenniejsze 6 godzin spędziliśmy z Eliasem po tym, jak poszedł do nieba. Po raz pierwszy mogliśmy go trzymać i wpatrywać się w jego piękną twarz bez drutów i rurek. Następnego dnia bolało mnie ramię i cieszyłam się, że tak jest. To przypominało mi, że był w moich ramionach.

Mama Eliasa zdecydowała się na niesamowity gest

Kobieta wciąż przeżywa żałobę, a ze śmierci syna nie otrząśnie się nigdy. Jednak mimo olbrzymiego cierpienia zdobyła się na niesamowity gest. Dziecka nie ma już na świecie, jednak ona wciąż ma pokarm w piersiach. Postanowiła oddać mleko innym dzieciom:

Jego życie było krótkie, ale nie bez wpływu

- napisała na Instagramie

Wczoraj całe mleko, które odciągnąłem dla Eliasa, zostało przekazane na pomoc innym dzieciom na OIOM-ie, które go potrzebują.

- opowiada młoda mama.

TO TEŻ CIĘ ZAINTERESUJE: Karmiąca mama: Mieliśmy dwie zamrażarki po brzegi wypełnione moim mlekiem. Nie było miejsca na mrożonki

Kiedy po raz pierwszy zgodziłem się na darowiznę, pomyślałem, że po prostu wrzucę kilka toreb do szczeliny pocztowej w szpitalu i gotowe…

- dzieli się trudnymi przeżyciami Britt. Zdecydowała  jednak, że zostanie dawczynią mleka. W ten sposób chce pomóc innym:

Zostanie dawcą to proces wymagający badań krwi, kilku badań przesiewowych itp. - ale aby dostać tę moc pozytywnej energii po jego śmierci, zrobiłbym to jeszcze raz i jeszcze raz bez zastanowienia

- dodaje Britt.

TO TEŻ CIĘ ZAINTERESUJE: Bank Mleka Kobiecego. 1665 litrów cennego mleka kobiecego zebrane i zamknięte w 20 tys. butelek

Więcej o: