Olga Frycz pokazała zdjęcie córki i byłego partnera. Fanka komentuje: Podziwiam za umiejętność bywania razem

Olga Frycz spędza urlop wraz z córką i byłym partnerem. Opublikowała zdjęcie, które zaskoczył internautów. Chcą wiedzieć, jak udaje im się utrzymać tak dobre relacje.

Przypominamy, że Olga Frycz i Grzegorz Sobieszek doczekali się narodzin swojego dziecka we wrześniu 2018 roku.  Niestety, po ponad trzech wspólnie spędzonych latach, para się rozstała. Nowe zdjęcia opublikowane na profilu na Instagramie Olgi Frycz wskazują na to, że rodzice Helenki wciąż utrzymuję dobre stosunki.

Olga Frycz pokazała zdjęcie ojca z córką

Na fotografii widzimy Helenkę siedzącą na plaży w pasiastym kostiumie kąpielowym i niebieskiej chusteczce na głowie. Dziewczynka wyciąga rączkę w kierunku siedzącego tuż obok taty. Na pierwszym zdjęciu Grzegorz Sobieszek spogląda na córeczkę, a na drugim uśmiecha się  do kamery.

 Córeczka tatusia

 – stwierdziła Olga Frycz.

Internatom bardzo spodobało się rodzinne zdjęcie. Byli zaskoczeni, że mimo rozstania, Olga Frycz utrzymuje tak dobre relacje z byłym partnerem.

Podziwiam za umiejętność bywania jednak razem i jestem ciekawa w pozytywnym tego słowa znaczeniu, skąd rozstanie i jak to osiągnąć, by po rozstaniu móc znowu się spotykać. Czy przyczyna jest taka, że wspólne życie się nie sprawdza, ale okazjonalne spotkania to super sprawa?

– zapytała fanka.

 To jest temat na długiego, osobnego posta. Wiele osób zadaje mi te same pytania i chcę na nie odpowiedzieć, ale muszę to ładnie ubrać w słowa

– odpisała Olga Frycz.

Zdaniem psychoterapeutki Karoliny Szczęsnej-Czernuszczyk przy rozważaniu rozstania, kwestia dobra dziecka jest dla rodziców niezwykle ważna. Zdarza się, że pacjenci często są gotowi kontynuować związek tylko, ze względu na dzieci.

To dość kontrowersyjne, bo jeśli związek jest nieudany i nie ma w nim czego odbudowywać, to wydaje się, że dla dziecka jest jednak lepiej, żeby ci rodzice się rozstali jako para, ale spróbowali porozumieć jako rodzice

 – mówi ekspertka, zauważając, że kontakt z obojgiem rodziców jest dla dziecka niezwykle ważny.

Skonfliktowani rodzice często, niestety, wspierają biało-czarny obraz świata i siebie w oczach dziecka

– twierdzi.

Zobacz wideo Olga Frycz pokazała, jak jej córka radzi sobie z widelcem. To świetny gadżet
Więcej o: