Katarzyna Warnke przypadkiem zdradziła imię córki. Zamiast ekstrawagancji postawiła na tradycję

Katarzyna Warnke i Piotr Stramowski postanowili strzec prywatności swojej córki i nie wypowiadać się na jej temat w mediach. Choć dziewczynka niebawem skończy rok, aktorka dopiero niedawno zdradziła jej imię i zrobiła to przez przypadek.

Katrzyna Warnke i Piotr Stramowski doczekali się dziecka we wrześniu 2019. Chociaż dziewczynka ma już niespełna rok, małżeństwo stara się unikać jej tematu w rozmowach z mediami. Zgodnie postanowili, że dopóki nie podrośnie, nie będą też publicznie pokazywać jej twarzy.

Katarzyna Warnke zdradziła imię córki

Na początku czerwca Katarzyna Warnke w rozmowie z serwisem "Gala.pl" przyznała, że jej córka sama podejmie decyzję, czy chce być osobą publiczną.

Mogę opowiadać o swoim stosunku do macierzyństwa, natomiast o niej milczę, bo to będzie jej wybór. Jak będzie chciała zostać celebrytką, proszę bardzo, pomogę jej z całego serca. W tym momencie nie chcę na dziecku 'kręcić lodów' 

– zapewniała aktorka.

Piotr Stramowski i Katarzyna Warnke imię dziecka zdradzili zupełnie niedawno i to przypadkiem, podczas wywiadu z Pauliną Mikulską prowadzącą kanał na YouTube "Mówiąc inaczej". Wywiad był skoncentrowany na ich życiu intymnym po narodzinach dziecka. Katarzyna Warnke przyznała, że chociaż przez krótki moment ich relacja sprowadziła się do zdań w stylu "podaj pieluchę", parze szybko udało się wytworzyć na nowo romantyczny nastrój.

Helenka szła spać i natychmiast było zbieranie zabawek i wszystkiego, co mogło przypomnieć o dziecku i zapalanie świeczek: teraz jest czas dla nas, była ta przestrzeń dla nas

– powiedziała Katarzyna Warnke, przypadkowo ujawniając imię córki.

Zobacz wideo Katarzyna Warnke o macierzyństwie: "Nie lubię się z tego zwierzać publicznie"
Więcej o: