Małgorzata Rozenek pozuje z synkiem. Ewa Minge zwróciła uwagę na pewien szczegół: widzę po twojej minie

Małgorzata Rozenek pokazała fanom urocze zdjęcie, na którym wypoczywa z synkiem. Niektórych fanów zaniepokoił ubiór dziecka, a wśród komentujących osób nie zabrakło Ewy Minge. Projektantka spojrzała na minę Małgorzaty Rozenek i wyciągnęła konkretne wnioski.

Małgorzata Rozenek jest bardzo aktywna w mediach społecznościowych, gdzie chętnie dokumentuje różne wydarzenia ze swojego życia prywatnego. Ostatnio świeżo upieczona mama poświęca szczególną uwagę swojemu synkowi Henrykowi i to właśnie jego zdjęcia najchętniej pokazuje fanom.

Ewa Minge komentuje zdjęcia Małgorzaty Rozenek

Tym razem Małgorzata Rozenek opublikowała zdjęcie, na którym wraz z dzieckiem leży na łóżku. Zarówno mama, jak i syn mają na sobie szare koszulki z krótkimi rękawkami. Ubiór ten zwrócił uwagę jednej z internautek, która obawiała się, że Henrykowi w takim stroju może być za zimno.

A czy maluchowi nie jest za chłodno? Nie to, że się czepiam, ale w cieniu leży potomek, długi rękawek byłby wskazany

– zauważyła fanka.

Nie wszyscy zgodzili się jednak z tą opinią, zwracając uwagę na fakt, że przecież jest lato i podczas upałów nie powinno się przegrzewać dzieci. Wśród komentujących osób była również Ewa Minge, która zauważyła, że Małgorzata Rozenek na zdjęciu wygląda na wyjątkowo wypoczętą i zrelaksowaną.

Grzeczny był ....spał w nocy w miarę. Widzę po twojej minie. Hahaha, oj, jakie to cudowne przeżycie przespać w miarę noc. Mój młodszy nie sypiał dwa lata

– wspomniała projektantka mody, przypuszczając, że Henryk jest wyjątkowo grzeczny.

Zobacz wideo Małgorzata Rozenek-Majdan wraca do treningów
Więcej o: