Coco Austin pokazała, jak karmi piersią 4-letnie dziecko. "Robię to dla komfortu". Internauci krytykują

Coco Austin pokazała zdjęcie, na którym widać, jak karmi piersią. To wywołało kontrowersję wśród internautów. Gwiazda jednak nie przejęła się krytyką.

Na instagramowym profilu Coco Austin pojawiło się zdjęcie, na którym widać, jak gwiazda karmi 4-letnią córkę Chanel.

Gdy świat wydaje się zmierzać ku końcowi… Wyssij tyle miłości, ile tylko zdołasz

– napisała Coco. To wywołało dyskusję internautów. Niektórzy pogratulowali jej podejścia. Jednak nie zabrakło krytyki. Jedna z komentujących zapytała, jak długo Coco zamierza jeszcze karmić córkę. Odpowiedziała: "Tak długo, aż będzie gotowa przestać".

Modelka i gwiazda reality show "Ice kocha Coco" stwierdziła, że karmi córkę piersią wyłącznie dla jej komfortu.

A uwierzcie mi, ona kocha mięso i nie jest tak, że ona nie je normalnego jedzenia

– dodała. Coco jest autorką bloga skierowanego dla mam. Napisała, że w najbliższym czasie opisze, jak to jest karmić piersią 4-latkę.  Jakiś czas temu pisaliśmy o innej mamie, która pokazała, jak karmi piersią 5-letnie dziecko. Wyznała, że będzie karmiła swoje dzieci tak długo, jak będą tego chciały. Została oskarżona o molestowanie dzieci i zarzucono jej, że karmi piersią tylko dla własnej korzyści.  Stwierdziła, że publikuje zdjęcia na Instagramie, aby zainspirować inne mamy i pokazać im, że nie powinny się wstydzić długiego karmienia piersią. Uważa, że kobiety potrzebują edukacji, wsparcia i społeczności bez osądów. To nie jest tabu, nie jest nienaturalne i nie jest samolubne. Jej dziecko wciąż potrzebuje być karmione piersią i mama to robi.

Zobacz wideo Obalamy mity na temat karmienia piersią
Więcej o: