Ania Bardowska rezygnuje z wychodzenia z domu. Jak spędza czas z dzieckiem? Wymyśliła świetną zabawę

Ania Bardowska, znana z programu TVP "Rolnik szuka żony" opublikowała na Instagramie relację, w której opowiedziała, że przebywa w domu z dzieckiem. Pokazała też, jak spędza czas z synkiem, aby się nie nudzić.

Ania Bardowska, uczestniczka programu "Rolnik szuka żony", dzięki telewizyjnemu show stała się prawdziwą celebrytką. Na swoim Instagramie z chęcią pokazuje kulisy rodzinnego życia z Grzegorzem Bardowskim. Para wychowuje razem syna Jasia. Ania poinformowała fanów na Instagramie o tym, że została z dzieckiem w domu. 

Ania Bardowska jest z dzieckiem w domu

Ania Bardowska stwierdziła, że nie robi "wielkich zapasów". Przyznała, że już wcześniej starała się robić zakupy nie częściej niż raz w tygodniu i zawsze lubiła mieć sporo w szafkach, Powiedziała, że jedzenia nie powinno im zabraknąć. 

Wiem, że mnóstwo osób robi teraz zakupy, więc boję się iść w taki tłum. Planuję tylko iść na spacer

- mówi Ania.  

Oczywiście popieram decyzję, aby zostać w domu  z dzieciakami

- dodała. Pokazała przy okazji, jak spędza czas z synkiem. Ania przyznała, że w domu też można znaleźć sposób, żeby się nie nudzić. Ona zrobiła z synkiem dom z kartonu. 

Zobacz wideo Ania Bardowska rezygnuje z wychodzenia z domu. Jak spędza czas z dzieckiem?

A jak przekonać dziecko do mycia rąk? Pomysł Brytyjki

Nadine Dorries, mama z Wielkiej Brytanii w obawie przed koronawirusem, postanowiła zachęcić swoje dziecko do mycia rąk. Jej pomysł jest doskonały. Stwierdziła, że zapewnianie sobie higieny, ma kluczowe znaczenie w zapobieganiu rozprzestrzenianiu się wirusa. Postanowiła nauczyć swoje dziecko, jak ważne jest używanie mydła. Mama posmarowała dziecku ręce kolorowymi brokatami, które miały symbolizować różne zarazki. Wlała mydło do miski i kazała włożyć palce do wody. Brokat, zamiast przykleić się do skóry "odpychał się", pokazała, jak ważne jest, aby zawsze myć ręce mydłem. Pomysł numer jeden bardzo spodobał się jej dziecku. 

Więcej o: