Ten film robi furorę. "Jezioro łabędzie" na szkolnym przedstawieniu w wykonaniu polskich tatusiów chwyta za serce

Mężczyźni w tiulowych spódniczkach radośnie pląsający w rytm muzyki baletowej to widok, który zapada w pamięć. Tatusiowie uczniów jednej z polskich szkół podstawowych wykazali się odwagą i otwartością.

Występ odbył się na sali gimnastycznej Szkoły Podstawowej im. Tadeusza Jędryczki w Ostrowitem, w województwie kujawsko-pomorskim. Nikt nie spodziewał się takiego widowiska do czasu, gdy na scenie pojawiło się pięciu mężczyzn w białych legginsach i tiulowych spódniczkach. To Piotr Lenczewski, Tomasz Witulski, Krzysztof Bender, Dariusz Schmidt, Dariusz Paradowski - tatusiowie, którzy opracowali krótki program choreograficzny i wdzięcznie zaprezentowali go przed całkiem sporą publicznością. 

Występ został przygotowany z okazji 27. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, film został udostępniony na fanpage'u już jakiś czas temu, ale dopiero teraz dostrzegli go i docenili użytkownicy Facebooka. Zaczęli masowo udostępniać wideo, które doczekało się już miliona wyświetleń. Użytkownicy Facebooka są zachwyceni. Setki osób komentują nagranie. 

Brawo za wykonanie, za odwagę, dzieci powinny być dumne, że mają takich tatusiów!
Brawo Panowie!!! Gratulacje i podziw za dystans i odwagę. W tych rajtuzkach, robiąc taki show, jesteście mega męscy. Tatusiowie bierzcie przykład, że to nie wstyd!!!
Mega, mega  odważnie, podziwiam i chylę czoła, wielki szacun za luz i podejście, nie każdy by się odważył. Brawo tatusiowie!
Wspaniali Tatusiowie, dzieci mają wiele powodów do dumy i radości. Cudownie się Panowie bawią, dziękuję za chwilę szczerego śmiechu i podziwu!

- to tylko niektóre z wpisów.

Jak ubrać dziecko na szkolne uroczystości?

Gdy Piotr Czajkowski komponował muzykę do "Jeziora Łabędziego", z pewnością miał na myśli nieco inną choreografię, ale zapewne nie obraziłby się, gdyby zobaczył swoje dzieło w wykonaniu takich baletmistrzów. Czekamy na kolejne występy!

Więcej o: