23-24 czerwca zapraszamy rodziców na Family Fest. Sprawdź, dlaczego warto zajrzeć do nas w weekend

Family Fest to wydarzenie, podczas którego wątpliwości związane z rodzicielstwem rozwieją lekarze, położne. Dla tych, którzy już są rodzicami przygotowaliśmy m.in. warsztaty. Dla dzieci - moc atrakcji, np. koncert Fasolek, Smykofonii.

Jeśli nie macie planów na 23-24 czerwca, a spodziewacie się w najbliższym czasie dziecka, bądź już jesteście rodzicami małych dzieci, zapraszamy was na Family Fest. W Warszawie, w siedzibie naszej redakcji na Czerskiej 8/10, w sobotę i niedzielę w od 11.00 do 18.00.

Dlaczego warto do nas zajrzeć?

W programie Family Fast zaplanowaliśmy m.in. strefę kultury, strefę merytoryczną, strefę targów. Spotkacie się ze znanymi aktorami, zespołami, cenionymi prelegentami i licznymi wystawcami.

Dzieci nie będę się nudzić

W naszym programie uwzględniliśmy nie tylko rodziców, ale i dzieci. Dla nich mamy kilka - mamy nadzieję - ciekawych propozycji kulturalnych i rozrywkowych. Będzie dynamicznie, ciekawie i sentymentalnie.

FasolkiFasolki 

Legendarny zespół Fasolki obchodzi 35-lecie, na Family Fest odśpiewają piosenki, na których wychowuje się kolejne już pokolenie. "Moja fantazja", "Pan Tik-Tak, "Mydło lubi zabawę" - to niektóre hity, które usłyszymy podczas koncertu.

Ponadto dla dzieci i rodziców zagra Smykofonia i Jerz Igor, wystąpi Teatr Niewielki ze spektaklem "PUF!”, Teatr Muzyczny Roma z fragmentami "Księgi Dżungli" zapraszamy także na warsztaty z Teatrem Lalek Guliwer.

Edyta JungowskaEdyta Jungowska Fot. Krzysztof Serafin/Forum

Edyta Jungowska wprowadzi najmłodszych w świat "Pippi Pończoszanki", Adam Wajrak opowie jak zostać prawdziwym tropicielem/tropicielką, a ornitolog Szymon Drobniak zaprasza na warsztat badacza przyrody.

To jeszcze nie wszystkie atrakcje, które czekają na najmłodszych podczas dwudniowej imprezy Family Fast. Zapraszamy na warsztaty ze sztuką organizowane przez Centrum Sztuki Współczesnej Zamek Ujazdowski. Będzie też można jeździć na rolkach, na tzw. Crazy Cart i pluskać się w basenie.

Co więcej? Cały program strefy kulturalnej Family Fest tutaj

Trochę eksperckiej wiedzy dla początkujących i doświadczonych już rodziców

Zapraszamy na Family Fest - wielki festiwal rodzinny

Znakomici prelegenci spotkają się z obecnymi oraz przyszłymi rodzicami i poprowadzą warsztaty tematyczne. Rodzice będą mogli porozmawiać z lekarzami, położną, pedagogiem, rozwiać wszelkie wątpliwości dotyczące rodzicielstwa, opieki nad małymi dziećmi, ich bezpieczeństwa i zdrowia. 

Kiedy realizowaliśmy nagrania wideo promujące nasze wydarzenie, dr Agnieszka Góralska, doktorantka Kliniki Neonatologii i Intensywnej Terapii Noworodka Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego, która podczas Family Fest poprowadzi warsztat pierwszej pomocy pediatrycznej zachęcała słowami: Ważne, żeby wiedzieć, jak udzielić pierwszej pomocy. Zamiast panikować, będziecie działać!

Zapraszamy na warsztat dr Góralskiej, a także na warsztaty tematyczne naszych pozostałych ekspertów. To m.in:

- Dr hab. Beata Pięta, profesor Uniwersytetu Medycznego w Poznaniu

- Dr Ewa Miśko-Wąsowska, pediatra, absolwentka Warszawskiej Akademii Medycznej (obecnie Warszawski Uniwersytet Medyczny)

- Dr Bartosz Pawlikowski, pediatra, dermatolog, wysokiej klasy ekspert w dziedzinie laseroterapii

- Dr Marta Majorczyk: pedagog, doradca rodzinny, animatorka rozwoju

To jeszcze nie wszyscy eksperci biorący udział w wydarzeniu Family Fest.

O wszystkich prelegentach przeczytacie tutaj

Z dedykacją dla mam w ciąży i oczekujących na dziecko ojców

Przyszłych rodziców zapraszamy na serie warsztatów przygotowujących do rodzicielstwa. Pierwsze tygodnie z nowo narodzonym dzieckiem nie muszą być czasem niepewności czy lęku o dziecko. Można się do nich przygotować i powitać nowego członka rodziny ze spokojem, opanowaniem i olbrzymim pokładem świadomej miłości.

W trakcie Family Fest w specjalnie przygotowanych salach odbędą się wykłady i spotkania m.in. z położną, pediatrą, dermatologiem, psychologiem. To jedyna taka okazja, żeby wysłuchać opinii profesjonalistów i z nimi porozmawiać. A o czym konkretnie opowiedzą? O tematyce warsztatów czytaj tutaj.

Na Family Fest czeka na Was jeszcze wiele, wiele, innych atrakcji. Jakie?

Szczegółowy program Family Fest na stronie specjalnie dedykowanej temu wydarzeniu.

Impreza jest biletowana. Bilety w cenie: 10 zł, 15 zł do nabycia tutaj

Family Fest, jedyny taki festiwal rodzinnyFamily Fest, jedyny taki festiwal rodzinny 

Zapraszamy!

Redakcja serwisu eDziecko i cojestgrane24.pl

Więcej o:
Copyright © Agora SA