Szukają niani, która popłynie z nimi w rejs po Karaibach. Wymagania: otwartość na ludzi i inne kultury

Niedawno w mediach społecznościowych pojawiła się nietypowa oferta pracy. Małżeństwo poszukuje niani, która wybierze się z ich rodziną w rejs po Karaibach. Na zgłoszenia mamy czas do 15 lipca.

Małżeństwo szuka niani

Ania i Bartek Dawidowscy umieścili na swoich kanałach SailOceans ogłoszenie, które dla wielu z nas może wydawać się pracą marzeń. Małżeństwo wraz z dwójką synów (5-letnim Kubą i 3,5-letnim Julianem) wybiera się w roczny rejs po Karaibach. Podróż rozpocznie się na przełomie września i października tego roku.

Małżeństwo prowadzi obecnie poszukiwania niani, która wybierze się w rejs wraz z rodziną. Jej podstawowe obowiązki to opieka nad dziećmi i doglądanie jachtu.

Doświadczenie żeglarskie nie jest konieczne

Jakie wymogi musi spełniać idealny kandydat na to stanowisko? To m.in. otwartość na ludzi i inne kultury, znajomość angielskiego, a także doświadczenie w pracy z dziećmi. Co ważne, umiejętności żeglarskie nie są konieczne.

Małżeństwo opłaci bilety lotnicze dla przyszłej niani w obie strony. Oprócz tego Dawidowscy oferują także kieszonkowe w wysokości 150 euro miesięcznie oraz pokrycie wszystkich wydatków w trakcie rejsu. 

Aby starać się o pracę, należy wysłać za pośrednictwem mediów społecznościowych Ani i Bartkowi krótkie nagranie, w którym opowiemy im o sobie. Ich kanały SailOceans znajdziemy na Youtubie, Facebooku i Instagramie. Na zgłoszenia mamy czas do 15 lipca tego roku.

Podróżnicza rodzina

Ania i Bartek Dawidowscy sprzedali swój dom w 2014 roku. Od tego czasu podróżują wraz z dziećmi po całym świecie. Mieszkali już m.in. na Dominikanie i Maderze. Relacje z wypraw możemy śledzić na ich kanałach w mediach społecznościowych.

 Zobacz także:

Zobacz wideo
Więcej o: