Największy twardziel Hollywood napisał wzruszający post o sile kobiet. Inspiracją były narodziny jego córki

Aktor znany głównie z filmów akcji był obecny na sali porodowej podczas narodzin trzeciej córki. Sławny tata, poruszony przeżyciem, napisał, jak zmieniło się jego postrzeganie kobiet.

Dwayne Johnson to aktor i były wrestler, który wystąpił m.in. w „Szybkich i wściekłych”, "Królu Skorpionie”, „Infiltratorze” oraz „Z podniesionym czołem”. Kto by pomyślał, że w tym twardzielu, który nosi przydomek The Rock (Skała), ukrywa się również wrażliwy mężczyzna i czuły tata?

Ta strona jego osobowości ujawniła się po narodzinach jego córki, Tiany Gii Johnson. Dziewczynka przyszła na świat 23 kwietnia. Niedługo po porodzie Dwayne zrobił sobie urocze zdjęcie z córką. Widać na nim muskularnego i wytatuowanego tatę, który z troską tuli do siebie delikatne i malutkie niemowlę.

Czy można biegać w ciąży?

Szacunek i podziw

Rock udostępnił zdjęcie na Instagramie. Do niego dołączył wzruszający post. Na początku wpisu wspomniał o swojej partnerce Lauren, mamie dziewczynki. Lauren wybrała poród naturalny. Dwayne przyznał, że był pod wrażeniem siły, jaką kobieta musi wykazać się podczas porodu.

Powitanie na świecie córki było dla aktora doskonałą okazją do uczczenia wszystkich kobiet:

Całe życie byłem wychowywany i otoczony przez silne i kochające kobiety, ale po tym, jak uczestniczyłem przy narodzinach Tiany, ciężko wyrazić ten zupełnie nowy poziom miłości, szacunku i podziwu, jaki czuję dla Lauren i wszystkich mam oraz kobiet na świecie.
Słówko dla mądrych panów […] - jeśli chcecie zobaczyć najmocniejszą i najbardziej pierwotną chwilę, jaką życie może zaoferować, zobaczcie, jak rodzi się wasze dziecko. To zmienia życie, a szacunek i podziw, jaki zyskacie wobec kobiet, już zawsze będzie bezgraniczny.

We wpisie znalazło również kilka słów skierowanych bezpośrednio do córki. Aktor przyrzekł jej, że zawsze będzie ją chronił i kochał oraz pamiętał o tym, że ze wszystkich ról, jakie w życiu otrzymał, to rola ojca będzie dla niego zawsze tą najważniejszą.

Post Dwayne’a miał ponad 9 600 000 polubień oraz 155 000 komentarzy. Ludzie gratulowali aktorowi córki oraz pisali, że byli wzruszeni jego postem - zarówno zdjęciem, jak i dołączoną do niego notką.

To też może cię zainteresować:

Matka użyła misia, by dziecko nie spadło z łóżka. Gdy się obudziła, dziewczynka już nie oddychała

"Nie oceniajcie ludzi po liczbie dzieci" - apeluje mama. Mówi, co odpowiadać niemiłym nieznajomym

Więcej o: