40-latek skrytykował karmiącą piersią mamę. Nie spodziewał się, jak zareaguje na to jego własna matka

Młoda mama już miała odpowiadać atakującemu ją mężczyznę, gdy do rozmowy włączyła się 70-letnia pani wyraźnie oburzona zachowaniem syna. Kobieta stanęła w obronie mamy karmiącej piersią.

Spotkania z ludźmi otwarcie krytykującymi publiczne karmienie piersią są zwykle dla młodych mam nieprzyjemne. Sytuacja, w której znalazła się Tanja Krstic Radusinovic była jednak na tyle niezwykła i poniekąd zabawna, że kobieta zdecydowała się opisać ją na Facebooku.

"Co TO ma być?!"

Tanja była na basenie ze swoim 9-miesięcznym synem. Gdy dziecko stało się marudne, mama zrozumiała, że domaga się karmienia. Kobieta przystawiła syna do piersi. Nagle obok niej pojawił się 40-letni mężczyzna, któremu nie podobało publiczne karmienie piersią. Nieznajomy powiedział głośno "Nie wydaje mi się, że powinnaś tutaj TO robić!".

Patrycja Sołtysik krytykowana za karmienie piersią dwuletniego syna

Młoda mama nie zdążyła nawet odpowiedzieć, ponieważ obok mężczyzny natychmiast pojawiła się jego matka. Tanja opisała ją jako 70-letnią małą i chudą kobietę. Starsza pani była wyraźnie oburzona. Spojrzała na syna i wykrzyczała w jego stronę "Co właśnie powiedziałeś do tej mamy, Kevin?!". Gdy mężczyzna powtórzył swoje słowa, jego matka zaczęła go besztać:

Nie miałam pojęcia, że wychowałam cię w taki sposób! Nie będę z tobą rozmawiać, póki nie przeprosisz! Ja karmiłam cię piersią przez 18 miesięcy, Kevin!

Reakcja mamy Kevina była stanowcza.Reakcja mamy Kevina była stanowcza. Screen z Tanja Krstic Radusinovic/Facebook.com

"To normalne, Kevin!"

Mężczyzna zaczął tłumaczyć się tym, że matka nigdy mu o tym nie mówiła. To jeszcze bardziej rozzłościło 70-latkę:

Co tu jest do omawiania?! To jest normalne, Kevin!

Kevin przeprosił Tanję. Mimo to, jego matka nie odzywała się do niego przez 15 minut.

Kochane mamy

Historię Tanji udostępniło ponad 14 500 osób. Ludzie, którzy komentowali post, byli pozytywnie zaskoczeni reakcją starszej pani:

Jeśli mama Kevina karmiłaby go mlekiem modyfikowanym, to byłaby to dla niego wymówka, żeby podchodzić do obcych kobiet i być dla nich niegrzecznym?
Kocham obie te mamy!
Mamy... Wciąż wychowują swoje dzieci, nawet gdy te mają już 40 lat.

To też może cię zainteresować:

Karmiąca mama jest obrzydliwa, a modelka z dużym dekoltem sexy? Prosty eksperyment obnaża hipokryzję 

Karmiła piersią w szpitalu. Podeszła do niej pracownica i rzuciła dziecku ręcznik na głowę: Musisz się zakryć 

Więcej o: