Ten tata wymyślił uroczy trik na karmienie córeczki, gdy mamy nie ma w domu

Partnerka Chrisa poszła do pracy, a on został sam z córką, która nie chciała jeść z butelki. Tata nie chciał, żeby dziecko było głodne. Postanowił więc troszkę je "oszukać"...

Córka Chrisa Allena jest przyzwyczajona do ssania piersi mamy tak bardzo, że w ogóle nie chce jeść z butelki. Do tej pory tata nie wiedział, jak karmić dziewczynkę, gdy zostawał z nią sam. Mała nigdy nie chciała chwytać smoka.

Kiedy partnerka Chrisa poszła do pracy i zostawiła dziecko pod jego opieką, ten stwierdził, że w końcu znajdzie sposób, żeby córka do powrotu mamy była najedzona. Metoda ta wymagała poświęcenia koszulki, w której Allen wyciął okrągły otwór.

Następnie przez rozcięcie przełożył smoczek od butelki. Potem wziął córkę na ręce i przytulił ją tak, jak gdyby chciał nakarmić ją piersią. W końcu dziewczynka faktycznie zaczęła ssać.

Nie tylko Chris...

Chris nagrał krótki filmik z "karmienia" i udostępnił go na fanpage'u dla mam karmiących piersią Breastfeeding Mama Talk. Nagranie doczekało się 73 tysięcy reakcji, 136 tysięcy udostępnień i 10 milionów wyświetleń.

Nie tylko Chris miał taki pomysł na nakarmienie dziecka. Kilka mam przyznało, że ich mężowie w podobny sposób "przemycali" maluchom butelki, kiedy dzieci zostawały pod ich opieką.

Komentujące mamy uznały pomysł mężczyzny za uroczy, a przede wszystkim – skuteczny:

Wow, wiecie, ile dzieci karmionych piersią nie chce butelki, bo nie są wtedy przystawione do mamy? To genialny pomysł. Dużo lepszy niż pilnowanie głodnego, marudnego dziecka.
Mój mąż zrobił coś podobnego. Nałożył nawet wtedy moją koszulkę, więc pachniał zupełnie jak ja.
Czapki z głów dla tego taty. Podoba mi się to, co zrobiłeś. Jako mama dwóch chłopców doceniam tego typu gesty u mężczyzny, który zajmuje się swoim dzieckiem. To będzie coś, co ty i twoja rodzina będziecie z uśmiechem wspominać w przyszłości.

To też może cię zainteresować:

Pozycje do karmienia butelką

Ojciec karmiący

Więcej o: