7-latka okrzyknięta "najpiękniejszą dziewczynką na świecie". Internauci grzmią: "To przerażające"

Kiedy jej rówieśniczki bawią się lalkami, 7-letnia Anastasia, o urodzie porcelanowej lalki, konsekwentnie zdobywa sławę. Na Instagramie obserwuje ją już ponad pół miliona fanów.

Delikatne rysy twarzy, długie ciemne blond włosy i błękitne oczy. Tak wygląda 7-letnia Anastazja Knyazeva z Rosji, która została okrzyknięta przez internautów najpiękniejszą dziewczynką na świecie.

Anastazja, chociaż jest jeszcze dzieckiem, ciężko pracuje jako... modelka i instagramerka. Dziewczynka ma już na swoim koncie wiele kampanii reklamowych. To one przyniosły jej sławę, którą jej mama postanowiła wykorzystać i założyć córeczce konto na Instagramie.

Dlaczego mężczyźni mają zarost? [TATO, POWIEDZ]

Księżniczka Instagrama

Efekt? Anastazję obserwuje prawie półtora miliona osób! O takiej ilości fanów mogłaby pomarzyć niejedna dorosła gwiazda. Mama Anastazji regularnie udostępnia na Instagramie zdjęcia i filmiki swojej córeczki. Na każde zdjęcie małej Anastazji reaguje średnio kilkanaście tysięcy osób. W komentarzach internauci rozpływają się nad jej subtelną urodą.

Nigdy nie widziałam tak pięknego dziecka!
To najpiękniejsze dziecko na świecie!
Prawdziwa księżniczka. Jest urocza.

Pomimo setek tysięcy fanów z całego świata i dziesiątek tysięcy pozytywnych komentarzy, wiele osób krytykuje mamę dziewczynki za promowanie dziecka w mediach społecznościowych.

Jak można oceniać wygląd dziecka w tym wieku? To przerażające!
Takie postępowanie i ogłaszanie dziecka najpiękniejszym na świecie to najkrótsza droga do wpędzenia go w kompleksy, a potem anoreksję czy bulimię!

Inni współczują Anastazji, że w tak młodym wieku została wciągnięta w bezwzględny wirtualny  świat "polubień" i "komentarzy" i wyrażali obawy, że wielu spośród pół miliona fanów dziewczynki, może mieć złe zamiary wobec dziewczynki.

Jak chronić swoje zdjęcia w sieci?

Najprostszym sposobem jest edytowanie ustawień konta, w którym udostępniamy nasze zdjęcia, na prywatny profil, do którego dostęp będą miały tylko wybrane osoby. Pamiętaj, że wykorzystanie i rozpowszechnianie wizerunku twojego dziecka, zgodnie z art. 81 ust. 1 Ustawy o Prawie Autorskim i Prawach Pokrewnych jest bezprawne. Zgodę na udostępnienie zdjęcia dziecka może wydać tylko i wyłącznie rodzic bądź prawny opiekun.

Czy konto na Instagramie w tak młodym wieku to dobry pomysł? Napiszcie swoje opinie w komentarzach!

Sprawdź się w QUIZIE: To całkiem normalne słowa, ale nie każdy wie, co znaczą. A Ty?

To cię zainteresuje:

Kradną zdjęcia małych dzieci i zmieniają je w Photoshopie. Dla "lajków" zrobią wszystko

Najlepsze aplikacje mobilne dla rodziców [NASZE TYPY]

Więcej o: