Lewandowscy wożą córkę w wózku gwiazd - podobny ma m.in. Liv Tyler. Znak rozpoznawczy: złote skrzydełka

Niedawno w sieci pojawiły się zdjęcia ze spaceru Roberta i Anny Lewandowskich z małą Klarą. Waszą uwagę przykuł wózek z limitowanej kolekcji niemieckiej marki. Co to za model?

Każde publiczne pojawienie się Roberta i Anny Lewandowskich z córką Klarą wzbudza duże zainteresowanie. Ostatnio opublikowano zdjęcia z ich wspólnego spaceru. Luksusowy, wart fortunę wózek Cybex, wywołał lawinę komentarzy.

Po skrzydełkach go poznacie

Cybex to niemiecka marka specjalizująca się w produkcji luksusowych wózków i fotelików dla dzieci. Czarna gondola, z którą pokazali się Lewandowscy, została zaprojektowana przez kontrowersyjnego projektanta Jeremy’ego Scotta, na co dzień dyrektora domu mody Moschino. Twórca współpracuje z marką od 2014 roku. Jak łatwo się domyślić, nie jest to produkt na każdą kieszeń. Obecnie jego cena wynosi około 10 tys. złotych. Nie jest to jednak najdroższy wózek świata. Liderem w tej kategorii jest od lat Roddler - najdroższy ich produkt wyceniono na ponad 10 tys. dolarów.

Cybex Priam z limitowanej kolekcji Jeremy'ego Scotta to wózek wielofunkcyjny. Jest czarny, a na tym tle wybijają się złote skrzydełka na budce, znak rozpoznawczy amerykańskiego projektanta. Zestaw składa się z nagradzanego w konkursach fotelika Aton Q, siedziska Lux i gondoli.

Warto przypomnieć, że kilka dni temu uwagę użytkowników sieci przykuł inny wózek Lewandowskich. Poprzedni model to także produkt Cybex, którego koszt wynosi obecnie około 7 tys. złotych. Niestety nie udało nam się ustalić, czy oba wózki to prezenty wysłane rodzinie piłkarza przez markę (dostaliśmy odpowiedź, że firma nie może udzielić takiej informacji).

Wózki gwiazd

Produkty Cybex są projektowane z myślą o rodzicach z dużych miast. Dlatego ekskluzywne wózki cieszą się dużą popularnością wśród celebrytów. Z wózków Cybex korzystają m.in. Anne Hathaway, Liv Tyler, Gwen Stefani, Natalie Portman oraz Keira Knightley.

Na Instagramie marki pojawia jeszcze inny polski akcent. Fanką wózków Cybex jest także prezenterka Paulina Sykut-Jeżyna.

Więcej o: