Dziecko śpiące w łóżku rodziców? Ten tata nie ma z tym problemu i namawia do tego innych

Kiedy David dowiedział się, że istnieją ojcowie, którzy zdecydowanie zabraniają dzieciom spać w łóżkach rodziców, oburzył się. Według niego to nie tylko dobre dla dzieci, lecz także dla ich mam.

Czy wasze dzieci przychodzą w nocy do waszego łóżka i zostają tak już do rana? Czy któreś z was jest tym poirytowane? Wielu ludzi nie pochwala tego, żeby dzieci spały w łóżku rodziców, jednak David Brinkley, tata dwójki maluchów ma na ten temat zupełnie inne zdanie.

David udostępnił na facebookowym profilu Love What Matters zdjęcie swojej żony śpiącej w małżeńskim łóżku obok synów. Mężczyzna zrobił to po tym, jak podsłuchał telefoniczną rozmowę żony. Koleżanka, z którą rozmawiała partnerka wyznała, że jej mąż nie pozwala dzieciom na spanie z rodzicami. Jednocześnie nie mogła uwierzyć, że David nie ma nic przeciwko temu.

"Dlaczego mężczyźni chcą kraść żonom te momenty"

Post napisany przez mężczyznę miał uświadomić innym ojcom, że to przed czym się tak wzbraniają jest też dla ich partnerek jedną z form spędzania czasu z dziećmi:

- Rzecz w tym, że nasze żony doświadczają takich małych epizodów w macierzyństwie przez krótki czas. One noszą nasze dzieci, rodzą je, pielęgnują i kiedy są małe pozwalają im wślizgiwać się do naszych łóżek i wtulać się w siebie. Ale w końcu nasze dzieci dorosną, staną się "zbyt cool" na przytulanie się, więc dlaczego my, mężczyźni, chcemy kraść im takie momenty?

David zaapelował o uszanowanie instynktu macierzyńskiego u swoich żon.

- Być z człowiekiem, który tak bardzo troszczy się o partnera i dzieci to najpiękniejsza rzecz na świecie - pisała jedna z komentujących, zachwycona postem mężczyzny. Wpis  Davida doczekał się 128 tysięcy reakcji i prawie 6 tysięcy komentarzy, z których większość była w podobnym, bardzo pozytywnym tonie.

To też może cię zainteresować:

"Te śpioszki to dno". Ojcowie obrażeni seksistowskim nadrukiem na dziecięcym ubranku. Słusznie? [ZDJĘCIA]

Jej autystyczny syn dostał ataku histerii w restauracji. Tylko jedna osoba domyśliła się, jak dodać jej otuchy

"Sonia?! To nie jest imię dla człowieka!". Rodzice opowiadają, jak wybierali imię dla dziecka [WIDEO]

Pozwalacie dzieciom spać z wami w łóżku?