Macierzyństwo oznacza brak seksu? "Nie pamiętam, kiedy kochałam się z mężem, od kiedy urodziły się dzieci"

O tym, jak wygląda życie seksualne rodziców, w szczery i zabawny sposób opowiada Nicole.

Amerykanka Nicole Ramsey na Facebooku zamieściła szczery post, w którym z dystansem i poczuciem humoru opisuje, jak wygląda jej życie seksualne z perspektywy rodzica. Kiedy Nicole w końcu udało się wcześniej położyć swoje córeczki spać, razem z mężem postanowili wykorzystać nadarzającą się okazję...

Macierzyństwo... znalezienie czasu dla siebie to prawdziwe wyzwanie... życie rodzica jest pełne wyzwań. Jak wtedy wygląda seks? Nie pamiętam, kiedy kochałam się z mężem, od kiedy urodziły się dzieci... zrobiłam obiad, umyłam dzieci i utuliłam je do snu. Potem szybko pobiegłam do sypialni przygotować zmysłowy nastrój (...) Razem z mężem poszliśmy wziąć wspólny gorący prysznic.
Niestety, dzieci zużyły całą ciepłą wodę. Próbujemy się całować, ale co chwilę mam wrażenie, że słyszę, jak moje dzieci płaczą. Nagle słyszę okropny PISK. Wdepnęłam w zostawioną zabawkę. Wtedy zdaliśmy sobie sprawę, że wszędzie rozsypane są zabawki (...) Straciliśmy ochotę na seks, ale śmialiśmy się z tej sytuacji do rozpuku (...) Zdjęcie dedykuję wszystkim rodzicom. W takich sytuacjach tylko dystans i poczucie humoru może nas uratować.

Zabawny wpis Nicole polubiło ponad 3 tys. osób. A pod zdjęciem pojawiło się kilkaset komentarzy rodziców, którzy ośmieleni historią Nicole dzielili się swoimi doświadczeniami na temat perypetii życia seksualnego, z jakimi przychodzi im się mierzyć każdego dnia. Oto kilka z nich:

Ten moment, kiedy uprawiasz seks i słyszysz "Przyjdź i pobaw się ze mną w zoo!". Co do porozrzucanych zabawek... są wszędzie. To istna zmora!
Nam już prawie się udało być sam na sam, kiedy z drugiego pokoju usłyszeliśmy płacz. Dzieci zawsze wybierają najlepszy moment na płacz!
Moje dziecko za każdym razem, kiedy chcę pocałować mojego męża albo on mnie, krzyczy i płacze. No cóż... takie jest życie rodzica.

Zobacz też

Chciał pomóc żonie, więc zaczął pakować córeczkom śniadania. Teraz zachwyca się nimi cały świat [ZDJĘCIA]

Zanim skończy podstawówkę: 8 przydatnych umiejętności, które powinno opanować każde dziecko

Więcej o: