Nigdy nie zawiązałbyś butów w ten sposób. Ten sprytny 5-latek znalazł swoją metodę [WIDEO]

W życiu każdego dziecka przychodzi taki moment, w którym musi nauczyć się wiązać buty. Dla wielu maluchów to trudna do opanowania umiejętność. 5-latek odkrył sprytny sposób na wiązanie butów, czym wprawił w osłupienie swoją mamę.

Kolorowe sznurowadła, buty z kartonu, rymowane wyliczanki – to jedne z wielu metod, jakie stosują rodzice, aby nauczyć swoje dziecko wiązać buty.

Ashley Lillard nagrała swojego 5-letniego syna Coltona prezentującego sprytny trick na wiązanie butów. Chłopiec tej ciekawej metody nauczył się od kolegi.

Pomysł 5-latka na wiązanie butów zadziwił ludzi z całego świata! Filmik obejrzało prawie 10 milinów osób, a skomentowało ponad 7 tysięcy:

Dziękuję Ci za ten filmik. Mój syn ma ADHD, już tysiące razy próbowałam go nauczyć, jak wiązać buty. Byłam mocno wkurzona. Pokazałam mu Twój sposób i mój mały synek załapał za pierwszym razem!
Ten mały jest genialny!
Nie wiedziałem, że tak można wiązać buty. Zaraz wypróbuję Twój sposób, mały!

Mama pomysłowego 5-latka tuż po opublikowaniu filmiku otrzymała mnóstwo wiadomości od rodziców, którzy pisali, że pomysł zaprezentowany przez chłopca pomógł ich dzieciom nauczyć się wiązać buty.

Nas ten pomysł wiązania butów również zaskoczył. A Wam, jak się podoba sposób 5-latka?

To też może Cię zainteresować:

Pokazał, jak nauczyć dziecko co jest najważniejsze w życiu, przy pomocy... słoika. I wprawił wszystkich w osłupienie [WIDEO]

W tanecznych ruchach tych dziewczynek, każdy dorosły odnajduje swój styl tańca [WIDEO]

Zanim skończy podstawówkę: 8 przydatnych umiejętności, które powinno opanować każde dziecko

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.