Ta aplikacja ma przyzwyczaić ludzi do widoku karmiących mam. Zmienia zdjęcia w małe dzieła sztuki [ZOBACZ]

Mamy oszalały na punkcie nowej aplikacji, która zamienia zdjęcia z karmienia piersią w prawdziwe dzieła sztuki. Sami zobaczcie.

Brelfie to selfie, które zostało zrobione podczas karmienia piersią. Dzięki aplikacji PicsArt i znajdującej się w niej modyfikacji "Tree of Life" ("Drzewo życia") ten typ zdjęć może być jeszcze piękniejszy. 

Choć przerobione w aplikacji zdjęcia wyglądają jak małe dzieła sztuki, osoby korzystające z programu nie muszą mieć żadnych umiejętności artystycznych, żeby stworzyć coś wyjątkowego.

Wystarczy otworzyć w aplikacji zdjęcie, które chce się przerobić, wybrać dowolną naklejkę drzewa z paczki "Tree of Life" i umieścić ją w odpowiednim miejscu na zdjęciu. Po zatwierdzeniu zmian należy z zakładki "Magia" wybrać pożądany efekt.

Modyfikacja "Tree of Life" powstała w ramach kampanii "Normalize breastfeeding", której celem jest przyzwyczajenie ludzi do widoku matki publicznie karmiącej swoje dziecko piersią (w mediach społecznościowych kobiety popierające kampanię podpisują zdjęcia hashtagiem #normalizebreastfeeding).

Dotychczas kobiety dzielące się w mediach społecznościowych swoimi brelfies często spotykały się z tym, że władze portali blokowały ich konta, ponieważ uważały udostępniane zdjęcia za nieprzyzwoite.

Według prowadzących kampanię "Normalize breastfeeding" estetyczny efekt, który można uzyskać dzięki programowi, pomaga zrozumieć oglądającym przerobione ujęcia, że w karmieniu piersią nie ma nic wulgarnego - można wręcz w nim dostrzec swego rodzaju piękno.

To też może cię zainteresować:

 'Dlaczego w tych czasach tak wiele jest na pokaz?'. Internauci zniesmaczeni odważnym zdjęciem blogerki

'Nie jesteś gorszą matką' - blogerka napisała o presji karmienia piersią. Trafiła w czuły punkt

Więcej o: