Zachowaj spokój i obudź w sobie wewnętrzne dziecko. "Matko Jedyna" dla eDziecko.pl [WIDEO]

Matka Jedyna, czyli artystka kabaretowa Magda Mikołajczyk, bez ogródek mówi o tym, jak wygląda macierzyństwo. Oczywiście, jak to ona, z przymrużeniem oka. Zapraszamy na premierowy odcinek.

W zrozumieniu dzieci pomaga odnalezienie własnego, wewnętrznego dziecka. Warto przypomnieć sobie, jak to było, gdy człowiek nieskażony hipokryzją dorosłego świata robił co mu w duszy grało i... zobaczcie sami.

Zachowaj spokój i...

Gdy nic nie pomaga, jedyne co może uratować to poczucie humoru - i ona o tym wie najlepiej. Cykl "Matko Jedyna!" to kompendium wiedzy na temat tego, jak być rodzicem i przeżyć. Nasza ekspertka opowie jak poradzić sobie z uporczywymi plamami, jak zamaskować wypadanie włosów, jak przy dwójce dzieci ćwiczyć niczym super fitmamy z internetu i jak w tym wszystkim nie oszaleć.

'Wewnętrzne dziecko''Wewnętrzne dziecko' Matka Jedyna dla eDziecko.pl

"Wymyśliłam te filmy po to, żeby - jak już mi wyrosły dzieci - mieć co robić po nocach. Tak się jakoś przyzwyczaiłam przez te kilka lat, że nie śpię, że szkoda, żeby się ten mój niesamowity talent marnował" - mówi o nagraniach autorka.

Tak, dzieci są największym szczęściem dla rodziców. Szczególnie jak śpią... Niestety poza tym słodkim czasem głównie skaczą człowiekowi po głowie. Magda w zabawnych i pełnych ciepłej autoironii filmikach rozbraja tabu, jakimi otoczone jest rodzicielstwo.

Cykl "Matko Jedyna!" dla eDziecko.pl, to wentyl bezpieczeństwa dla każdej zestresowanej mamy i taty. Klikaj i oglądaj - na zdrowie!

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.