Na pozór zwykłe zdjęcie mamy z dzieckiem. Ale prawdziwe okoliczności są dość szokujące...

To nie zdjęcie robione w salonie, ani kuchni. Pomysł blogerki Sophii Cachii zniesmaczył wielu internautów. Przekroczyła granicę, czy naprawdę TAK wygląda macierzyństwo?

Na pierwszy rzut oka to ujęcie wygląda całkiem normalnie. Uroczy, mały chłopiec przytula się do swojej mamy. Między dzieckiem a kobietą widać silną więź emocjonalną.

Sophia Cachia, autorka bloga The Young Mummy, udostępniła to pozornie niewinne zdjęcie na Facebooku i napisała o niecodziennych okolicznościach, w jakich zostało zrobione:

Na pierwszy rzut oka, to wygląda jak zwyczajne urocze zdjęcie Bobby'ego i mnie. To zdjęcie zostało zrobione, kiedy... robiłam kupę. Po prostu pomyślałam, że dam wam znać. Zwłaszcza wszystkim tym, którzy niedługo planują mieć dzieci. To. Jest. Wasze. Życie. Dobranoc.

To prawdziwe, czy żałosne?

Na post zareagowało ponad 7 tysięcy osób. Internauci byli rozbawieni pomysłem młodej mamy, a niektórzy przyznawali, że ich życie z małymi dziećmi wygląda podobnie:

To jest świetne! Kiedy ja robię kupkę, moja córka pyta, czy może zobaczyć, potem chce po mnie spuścić wodę, a potem mówi, że odwaliłam kawał dobrej roboty (Melissa Stanley)
To jest takie prawdziwe. Uwielbiam to! (Haeley Cox)
Tak to jest. Już nigdy nie weźmiesz w spokoju prysznica i nigdy w spokoju nie pójdziesz do toalety. (Emma Blake)

Spora użytkowników była jednak zniesmaczona postem Sophii:

Gratulacje! Czemu robisz sobie zdjęcie, podczas robienia tego, kiedy syn cię przytula i zamieszczasz je w mediach społecznościowych??? Niektóre rzeczy powinny pozostać prywatne. Bardzo dziwaczne. (Sam Meredith)
Blogerzy szukają powodu, żeby powiedzieć coś, co będzie w jakiś sposób ważne. Jako samotny ojciec, uważam to za żałosne. To nie jest życie rodzica. To jest życie jakie ty sobie wybrałaś pozwalając swojemu dziecku przytulać się do siebie, kiedy robisz kupę. [...] Mówienie, że tak wygląda życie rodzica jest zwyczajnie absurdalne. (Gareth Roger)

A czy wy uważacie, że Sophia przekroczyła granice dobrego smaku?

To też może cię zainteresować:

Ocenzurowane, bo prawdziwe. Odważna sesja idealnie nieidealnych kobiet [ZDJĘCIA]

Jej syn bawi się lalkami, a ona zauważyła, że ludzie mają z tym problem.

Mamo tato, nie róbcie mi wiochy

Więcej o: