Żłobek i przedszkole - takie rzeczy na uczelni SGH. Rektor poinformował o tym w przeuroczy sposób

Rektor Szkoły Głównej Handlowej zdecydował się wesprzeć studentów, którzy są już rodzicami. Zamieścił na Facebooku post, który pokazuje, że rodzina nie jest przeszkodą w naukowej karierze.

Władze Szkoły Głównej Handlowej postanowiły ułatwić życie studiującym rodzicom i otworzyć na kampusie przedszkole i żłobek. Rektor SGH Marek Rocki poinformował o tym studentów w pomysłowy sposób, udostępniając na Facebooku zdjęcie ze swoją wnuczką.

Na fotografii dumny dziadek obejmuje malutką, niebieskooką dziewczynkę, uśmiechając się do obiektywu. Pod zdjęciem widnieje informacja napisana w uroczy sposób:

Wnuczka rektora Zosia chciałaby Wam przypomnieć, że na kampusie SGH powstanie niebawem żłobek i przedszkole. Mamy nadzieję, że takie rozwiązanie ułatwi życie studiującym i pracującym na naszej uczelni rodzicom.

Udostępniając ten post, rektor pokazał, że robiąc karierę naukową, nie trzeba rezygnować z rodziny, która w życiu każdego człowieka powinna być ważna.

Pomysł profesora Rockiego spotkał się z entuzjastycznym przyjęciem:

SGH wkracza w XXI wiek! Świetny pomysł! (Lech Olszewski)
Super, oby więcej uczelni poszło tym tropem. (Dorota Tobiasz)
Wow! Nie jestem studentką SGH, ale tak czy inaczej brawa dla uczelni za inicjatywę! Mam nadzieję, że inne uczelnie wezmą z Państwa dobry przykład! (Barbara Paulina Lis)

To też może cię zainteresować:

Zagadka dnia: jeden bliźniak urodził się pierwszy, ale to ten drugi jest starszy. Jak to możliwe?

Słodki niemowlak z etykiet Gerbera kończy 90 lat. Kontrakt życia, a firma zapłaciła...

Reforma edukacji stała się faktem, podstawy programowej nie ma. Rodzice i uczniowie mają powody do obaw

Więcej o: