"Zjadłem twoje cukierki" - rodzice żartują z dzieci. Jedne maluchy grożą więzieniem, a inne... [WIDEO]

Co roku podczas Halloween Jimmy Kimmel w swoim programie zachęca rodziców, aby spłatać figla swoim pociechom. I jak co roku jest dużo śmiechu i... wzruszeń.

Żart Jimmy'ego Kimmela stał się już coroczną tradycją. Prowadzący jeden z najpopularniejszych show w USA prosi rodziców, aby przesyłali do programu nagrania, jak wkręcają swoje dzieci i rejestrują ich zabawne reakcje. Przedmiotem żartu są halloweenowe cukierki, które dzieci w Ameryce zbierają podczas święta duchów. Rodzice mówią swoim pociechom, że zjedli ich słodycze i obserwują reakcje maluchów. A te bywają różne.

 

Klasyczną konsekwencją żartu jest "wycie syreny", a więc głośny płacz. Niektóre maluchy dorzucają do tego upadek na ziemię bądź ostentacyjne tupanie w podłogę. Jedno z dzieci z początku nie uwierzyło swojemu rodzicowi, aby po chwili zmienić zdanie i pięściami pokazać, co sądzi na ten temat.

'Wycie syreny'"Wycie syreny" Źródło: youtube.com/Jimmy Kimmel Live

Piski, krzyki, przekleństwa, wyrazy nienawiści, wyzywanie od idiotów i grożenie więzieniem - wszystkiego można było się spodziewać. Ale spośród wszystkich nagranych dzieci reakcja dwóch dziewczynek i chłopca chwyta za serce i rozbawia do łez.

"Nic się nie stało"

Pierwsza dziewczynka, gdy mama powiedziała, że zjadła jej cukierki, zareagowała spokojniej niż niejeden dorosły. Powiedziała po prostu: "Nic się nie stało". Lekko zdziwiona kobieta dopytała: "Kochasz mnie?". Zaciskając rączki w zabawnym geście, malutka dziewczynka odpowiedziała bez zastanowienia: "Oczywiście, że tak!".

'Oczywiście, że cię kocham!'"Oczywiście, że cię kocham!" Źródło: youtube.com/Jimmy Kimmel Live

Pod koniec wideo jest ujęcie, którego bohaterem jest ciemnoskóry chłopiec. Mama nie wzięła pod uwagę jego wieku i inteligencji - malec rozgryzł żart (widział zeszłoroczny filmik na YouTube) i nie dał się nabrać.

Chwilę później zaskakuje kolejna dziewczynka. Podczas podróży samochodem mama przekazuje jej straszną nowinę o zjedzonych cukierkach. Mała odpowiada, że nie jest zła ani też szczęśliwa, ale ciągle ją kocha. Zupełnie się nie dziwimy reakcji widowni, która powiedziała głośne "OOO!".

'Nie jestem zła, ani też szczęśliwa, ale wciąż cię kocham!'"Nie jestem zła, ani też szczęśliwa, ale wciąż cię kocham!" Źródło: youtube.com/Jimmy Kimmel Live

Jimmy Kimmel jest amerykańskim producentem telewizyjnym i prowadzącym talk-show. W 2001 roku przeszedł do stacji ABC, gdzie stworzył "Jimmy Kimmel Live!". Dzięki złośliwemu poczuciu humoru i niebanalnemu prowadzeniu rozmów z gośćmi jego program stał się jednym z najpopularniejszych talk-show w USA.

Więcej o: