Chciałbyś się czasem pohuśtać? Na tej huśtawce możesz to robić razem ze swoim dzieckiem [WIDEO]

Z huśtawek się nie wyrasta. Ta bujawka jest niezwykła, bo mogą z niej korzystać jednocześnie rodzic i dziecko. Wspólna zabawa pomaga zacieśnić więzi.

Jest piękny i słoneczny dzień. Decydujesz się zabrać dziecko na plac zabaw. Pociecha dokazuje na drabinkach i huśtawkach, a ty siedzisz na ławce, doglądając swojej latorośli. Przyznaj, że czasami żałujesz minionych dziecięcych lat, a huśtawka kusi cię tak bardzo, że z chęcią zająłbyś na niej miejsce swojego dziecka...

 

Producenci Expression Swing, podwójnej huśtawki, znaleźli rozwiązanie, dzięki któremu dorośli nie będą musieli skradać się nocą na place zabaw, żeby znów poczuć się jak dzieci.

Wspólna zabawa zacieśnia więziWspólna zabawa zacieśnia więzi fot. materiały prasowe gametime.com/expression/

Z bujawki mogą korzystać jednocześnie rodzic i jego pociecha. Producent wyjaśnia, że zabawka jest dobra dla rozwoju emocjonalnego dziecka, ponieważ siedziska, które znajdują się naprzeciwko siebie, umożliwiają kontakt wzrokowy z dorosłym. Więź między rodzicem a dzieckiem pogłębia się, ponieważ w trakcie radosnej zabawy, użytkownicy Expression Swing patrzą sobie nawzajem w oczy. Huśtawka jest przystosowana do rozmiarów dorosłego, zatem siedzenie na niej jest wygodne. Siedzisko dla dziecka jest zaprojektowane w taki sposób, żeby maluch nie wypadł z niego w trakcie zabawy.

Expression Swing można zamówić na stronie producenta. Kosztuje ok. 4700 złotych.

To też może cię zainteresować:

Twój salon akwarium dla rekina? Z tym niesamowitym balonem to możliwe [WIDEO]

Tata zrobił podwórkowy tor przeszkód dla 5-latki. Jego pomysł to nic przy jej sprawności [WIDEO]

Więcej o: