Twój salon akwarium dla rekina? Z tym niesamowitym balonem to możliwe [WIDEO]

Przypraw kota o zawał serca lub wkręć zaspanego domownika z rana. Latające balony dają mnóstwo możliwości zabawy, a oprócz tego w powietrzu wyglądają niesamowicie.

Kot skradający się do akwarium z rybką prawie dostał zawału, kiedy zobaczył, że w kierunku niego... "płynie" w powietrzu ogromny rekin! To nie abstrakcyjna bajka dla dzieci, a latające balony, które są chętnie zamawiane przez użytkowników Amazona.

 

Zabawki wyglądają niesamowicie. Balony, które mają ok. 1,5 metra długości i 91 centymetrów wysokości sprzedawane są w różnych wzorach. Dostępne są m.in. błazenki, czyli sobowtóry bajkowej rybki Nemo, rekiny z wyszczerzonymi zębami, czy czerwone ptaki z gry "Angry Birds". W powietrzu ryby wyglądają tak jakby faktycznie płynęły - poruszają tylną płetwą i przemieszczają się w niezbyt szybkim tempie.

Producenci zapewniają, że balony to świetna zabawa - dzięki nim można przemienić swój salon w wyjątkowe akwarium lub przestraszyć kogoś widokiem ogromnego rekina "wpływającego" rankiem do czyjegoś łóżka.

Zabawki wznoszą się na wysokość 12 metrów. Operowanie nimi jest niezwykle przyjemne - poruszają się w górę, w dół i obracają w dowolnym kierunku. Wykonane są z nylonu, więc ewentualna kolizja z nowymi meblami lub ukochaną wazą nie spowoduje żadnych uszkodzeń - ogromna ryba po prostu odbije się od obiektu i "popłynie" dalej. Wszystko, czego potrzeba, by zacząć zabawę z sobowtórem Nemo lub wielkim rekinem to hel do wypełnienia zabawki oraz cztery baterie AAA. Balony dostępne są na Amazon.com.

To też może cię zainteresować:

Genialny ojciec wpadł na superpomysł, jak poradzić sobie z samochodowymi kłótniami dzieci podczas podróży

"Teraz sam zarabiam pieniądze!" - wykrzyczał mamie 13-letni syn youtuber. Wystawiła mu rachunek

Cztery nowe sposoby na zawiązanie sznurówek. Koniec z nudą!

Więcej o: