Wojciechowska do rodziców: "Zachęcajcie swoje dzieci, żeby dzieliły się kanapkami w szkole"

Idea dzielenia się z innymi jest wspaniała. W jej myśl ruszył projekt o nazwie "100 Delicious Days" ("100 Pysznych Dni"), który zachęca do dzielenia się z innymi posiłkiem. Akcję wsparła Martyna Wojciechowska.

Cel jest prosty: dzielmy się z innymi posiłkami i czerpmy z tego radość. Projekt "100 Delicious Days" to wyzwanie polegające na tym, że przez trzy miesiące, czyli 100 dni, powstanie 100 różnych potraw, które będziemy mogli rozdać wśród potrzebujących, bliskich, znajomych. Projekt zakłada również dzielenie się kanapkami wśród dzieci w szkole.

Do akcji "Kanapka z sercem" rodziców i dzieci zachęca sama Martyna Wojciechowska. Znana podróżniczka zamieściła post na Facebooku , w którym zwraca się właśnie do nich: "kiedy robicie rano kanapki do szkoły dla swoich pociech, zróbcie o jedną więcej i powiedzcie swoim Dzieciom, żeby dały ją komuś. (...) Uczmy nasze Dzieciaki dzielenia się!".

W akcji Kanapka od serca udział może wziąć każdy. Na stronie internetowej projektu możemy przeczytać: "Co jakiś czas będziemy wrzucali pomysły na kanapki. Zapraszamy też, żebyście dokładali swoje albo wklejali zdjęcia jak Wy i Wasze dzieci jedzą, dają, biorą i mają z tego frajdę". Poza przepisami na kanapki na stronie znajdziemy też inne ciekawe propozycje na przeróżne potrawy.  

Zobacz też

Już nic nie będzie takie jak przedtem. To poruszające pożegnanie matki z córką obiegło cały świat [ZDJĘCIA]

Ostatni uścisk dłoni... Tak zawodnik MMA żegnał swojego małego synka

Najprostszy kurczak nadziewany - wspaniały obiad dla całej rodziny

Więcej o:
Copyright © Agora SA