Mężczyźni też używają aplikacji menstruacyjnej na telefon. Nie zgadniecie, po co

"Jak ma okres albo PMS, to jest zła" - chyba wierzy w to wielu panów, bo właśnie dla nich powstała apka "IAmAMan" informująca, kiedy kobiety z otoczenia miesiączkują. Chodzi o to, żeby w stosownym momencie schodzić paniom z drogi...

Niegdyś tajemniczy, dziś skrót PMS doskonale znany jest także mężczyznom. Panowie nauczyli się, że w pewne dni cyklu ich partnerki mogą być bardziej drażliwe niż zwykle, co może prowadzić do niezamierzonych kłótni, których mężczyźni starają się unikać jak ognia. Jedyny do tej pory problem, jaki mogli mieć faceci, to niewiedza, w jakiej obecnie fazie cyklu menstruacyjnego znajduje się ich dziewczyna/przyjaciółka/koleżanka z pracy. Kwestia ta została rozwiązana przez sprytnych programistów - twórców apki na iPhone'a IAmAMan ("Jestem mężczyzną").

Oto, jaka informacja widniała przy aplikacji:

"I am a Man" pomoże ci w planowaniu prywatnego życia. Będziesz wiedział, kiedy twoja dziewczyna ma okres oraz znał jej nastrój. Możesz planować swoje randki, wspólne wieczory i dzięki aplikacji zaoszczędzić trochę pieniędzy.Ale to nie wszystko! Możesz dodać kilka dziewczyn. Program pomaga uniknąć nieporozumień i chronić związek. Nawet jeśli twoja dziewczyna przypadkowo wejdzie do aplikacji i wpisze hasło - ona będzie jedyną, jaka pojawi się na liście, ponieważ "I am a Man" posiada osobne hasło dla każdej dziewczyny! Cechy:*Śledź okres swojej dziewczyny *Ustaw hasło ogólne dla całego programu *Ustaw osobne hasło dla każdej dziewczyny *Wykonuj telefony po prostu przez dotknięcie jej imienia

Podsumowując - dla mężczyzn "IAmAMan" ma same plusy. Pomaga nawet zaoszczędzić trochę pieniędzy, bo jej użytkownik, wiedząc, że jego dziewczyna ma trudne dni, pewnie odpuści sobie zapraszanie jej na wieczorną randkę w restauracji. Twórcy zapobiegawczo pomyśleli też o ochronie związku użytkownika i jego "ukochanej". Jak dobrze, że dziewczyna nie zorientuje się, że oprócz niej jej "skarb" dysponuje całą listą kobiet, które danego dnia nie mają okresu, wobec czego spędzenie z nimi wieczoru wydaje się dużo ciekawszym pomysłem.

Co ciekawe, w aplikacji mężczyźni zapisywali też cykle współpracowniczek. Jeśli mieli z nimi wyznaczone spotkania na gruncie zawodowym, a program pokazywał, że kobieta przechodzi "trudne dni", użytkownicy odwoływali spotkania pisząc, że może lepiej będzie umówić się, kiedy koleżankom skończy się PMS.

"IAmAMan" nie jest jedyną aplikacją na iPhone'a przeznaczoną dla mężczyzn, która informuje o kobiecych dolegliwościach. Podobne do nich są "PMS Buddy", czy "uPMS".

Mogą cię też zainteresować:

Te maluchy uwielbiają się przytulać

Więcej o: