Sześciopak tuż po porodzie? Świeżo upieczona mama pokazała idealnie wyrzeźbione ciało [ZDJĘCIA]

Współczesne matki nie czekają długo z powrotem do formy sprzed ciąży. Kristy Ardo, młoda entuzjastka fitnesu, niemal natychmiast po porodzie pozbyła się ciążowego tłuszczyku.

Kristy Ardo jest 25-letnią blogerką z Arizony, matką dwójki dzieci oraz inspiracją dla wielu młodych, ciężarnych kobiet. Swoją determinacją udowodniła, że powrót do figury sprzed ciąży jest możliwy szybciej, niż mogłoby się wydawać. 

Już dziesięć dni po urodzeniu swojego drugiego synka Kristy podzieliła się ze światem zdjęciem płaskiego i wyrzeźbionego brzucha. Blogerka w niesamowicie krótkim czasie pozbyła się 13 kilogramów, które przybyły jej w trakcie ciąży. 

Kristy zdradziła, że jej płaski brzuch nie jest wyłącznie zasługą regularnych ćwiczeń, lecz także odpowiedniej diety. Nie dopuszczanie do głosu wszystkich ciążowych zachcianek okazało się być kluczem do sukcesu. Kristy postawiła na pełne witamin i mało kaloryczne świeże warzywa.

Po sześciu tygodniach od porodu blogerka osiągnęła swój cel - wróciła do wagi sprzed ciąży, czyli 56 kilogramów.

Kristy prowadzi bloga BabyFitGym, który jest jej motywacją do prowadzenia zdrowego trybu życia. Młode matki mogą znaleźć tam porady nie tylko odnośnie zdrowego odżywiania, bezpiecznych i skutecznych ćwiczeń, lecz także wskazówki, jak sprawić, żeby regularna aktywność fizyczna była ważna także w życiu ich dzieci. 

Warto nadmienić, że polskie mamy w niczym nie ustępują tym zagranicznym.Instagram użytkowniczki lalare_fit jest prawdziwą kopalnią pomysłów na pożywne, kolorowe i zdrowe pociążowe dania oraz solidnym zastrzykiem energii motywującym do regularnych ćwiczeń. Oto jak wyglądała polska mama już dwa tygodnie po porodzie:

Należy mieć na uwadze, że obie mamy prowadzą bardzo aktywny tryb życia, na który większość kobiet z powodu natłoku codziennych obowiązków, czy problemów ze zdrowiem, nie może sobie pozwolić. Każde ciało jest inne i wracanie do formy po porodzie to sprawa bardzo indywidualna. Świeżo upieczone mamy powinny patrzeć z dystansem na ideały, którym trudno dorównać i cieszyć się z cennych chwil spędzonych z nowo narodzoną pociechą. 

To też może cię zainteresować:

"Instynkt macierzyński nie istnieje" - znany psycholog napisał o tym, jak jest być kobietą i wywołał burzę

Śmiech geniusza zła w małym ciałku. Rozbrajające nagranie na pewno cię rozweseli [WIDEO]

Czy uważasz, że w ciąży można dać upust ciążowym zachciankom?
Copyright © Agora SA