Ten przedziwny filmik pokazuje, jak dziecko rusza się w łonie matki, ale... czy w ogóle jest prawdziwy? [WIDEO]

Internauci zastanawiają się, czy jest możliwe, aby dziecko poruszające się w łonie matki było widać aż tak wyraźnie ?

"Daily Mail Australia" na swoim Facebooku opublikował nagranie, w którym widać jedynie brzuch ciężarnej kobiety. Film trwa zaledwie minutę, ale robi niesamowite wrażenie. Wypukłości na brzuchu mamy widać nad wyraz wyraźnie. Możemy dostrzec rękę i nogę nienarodzonego jeszcze maluszka.

Filmik obejrzało już ponad 14 milionów osób, udostępniono go ponad 135 tysięcy razy, komentarzom nie ma końca. Wywołuje ogromne emocje i prowokuje pytanie - czy jest prawdziwy?

Zdania są podzielone, a opinie różne - część kobiet komentuje, że gdy patrzą na nagranie, robi im się słabo i "nie chcą mieć potomstwa". Za chwilę odpowiadają zwolenniczki "cudu narodzin", z rozrzewnieniem wspominając swoje ciąże. Głos zabierają i te panie, które niejedną ciążę przeżyły i podważają autentyczność nagrania - owszem, widziały małe wypukłości, ale ciało nie jest aż tak cienkie.

Są też panowie, z jednej strony bardzo zaciekawieni, a z drugiej - przerażeni.
W dzisiejszych czasach nietrudno stworzyć nieprawdziwy film. Jedno jest jednak pewne - wideo budzi emocje i dlatego chcemy wam je pokazać. Być może dziecko układało się do pozycji główkowej, o czym pisaliśmy w tym artykule (KLIKNIJ). Jesteśmy ciekawe waszego zdania. Nagranie jest prawdziwe czy nie?

ZOBACZ TAKŻE:

Miał żyć zaledwie godzinę. Ma już 7 miesięcy i czuje się dobrze. Metoda jak z science-fiction uratowała mu życie

Rodzice robią sobie tatuaże z okazji narodzin (a niekiedy utraty) dziecka. Co o tym sądzicie?