Dlaczego ta mama czerpie tak wielką radość z karmienia piersią? Poruszający powód

"To najważniejsza część każdego dnia".

Gdy mała Xenia przyszła na świat, wydawało się, że wszystko jest dobrze. Niestety po dwóch miesiącach mama - Anastasia Pittis - zauważyła, że głowa jej córki staje się coraz większa. Lekarze z Albuquerque w Nowym Meksyku postawili diagnozę... Dziewczynka ma wodogłowie spowodowane guzem mózgu.

Xenia została przetransferowana do Dziecięcego Szpitala Colorado w Aurorze. Przeszła operację usunięcia guza i płynu z mózgu. Następnie małą czekał cykl sześciu chemioterapii. Historia nabrała rozgłosu, gdy matka dziewczynki udostępniła zdjęcie na Facebooku na profilu Breastfeeding Mama Talk (tłum. Karmiąca Piersią Mama Mówi).

Moja córka urodziła się z rakiem w trzecim stadium złośliwości. Jestem niesamowicie szczęśliwa, karmiąc ją piersią, podczas gdy przechodzi chemioterapię. Nasze więzi się zacieśniają. Tym bardziej, gdy nie mamy gwarancji jutra...

Pittis powiedziała portalowi HuffPost, że ten mały rytuał daje jej odrobinę normalności w tym trudnym czasie. Nie spodziewała się, że post tak bardzo rozpowszechni się w internecie. Jedyne, co chciała osiągnąć, to zwiększenie świadomości na temat raka mózgu u dzieci i podkreślić ogromną więź łączącą ją i jej córkę.

Te bliźniaczki łączy niesamowita więź. Nie uwierzysz, że nawet TO zrobiły równocześnie

BliźniaczkiBliźniaczki źródło: womansday.com/relationships/family-friends/advice/a55533/twin-sisters-give-birth-at-same-time/

Zapisz

Więcej o: