"Już cię nie kocham!"- krzyknął mały chłopiec, kiedy zobaczył swojego tatę. Dlaczego? [WIDEO]

Mały chłopiec wpadł w histerię, kiedy zobaczył swojego tatę po ogoleniu brody. W akcie rozpaczy chłopiec zaczął wrzeszczeć, że już... go nie kocha.

Kobieca strona Gazeta.pl - Polub nas!

Rodzice często nagrywają filmiki ze swoimi dziećmi. Na wszystkich tego typu nagraniach maluchy wygłupiają się, śmieją, są bardzo zabawne. To wideo nie byłoby więc wyjątkowe, gdyby nie zaskakująca reakcja malucha, na to, co zrobił jego ojciec. Mężczyzna postanowił po prostu się ogolić, jednak dziecko nie było na to przygotowane. Mały chłopiec od razu zapytał taty: "Co się stało z twoją brodą?". Mężczyzna odpowiedział mu na to: "Czy coś jest nie tak?". Chłopiec znowu powtórzył swoje pytanie: "Co się stało z twoją brodą?" i dodał: "Ogoliłeś ją".

Co się stało z twoją brodą tato?Co się stało z twoją brodą tato? Fot. screen facebook.com/DailyMail/videos/vb.164305410295882/1347195162006895/?type=2&theater Fot. screen facebook.com/DailyMail

Tata zapytał synka, czy tęskni za jego brodą. Smutny chłopczyk od razu odpowiedział, że tak i chce aby broda wróciła z powrotem na swoje miejsce. "Kochanie przepraszam cię"- powiedział jego tata i zapytał syna, czy nadal go kocha. Na to pytanie synek z grymasem na twarzy odpowiedział tacie "NIE! Chcę twoją brodę!" i zaczął płakać.

Sprawdź! To też może cię zainteresować: Myślałaś, że taniec na rurze jest dla szczupłych kobiet? Ona sprawi, że...

Mężczyzna chciał uspokoić chłopca i powiedział, że za tydzień broda odrośnie, ale ten, głośno płacząc, nie chciał go w ogóle słuchać. Dopiero po parokrotnym zapewnieniu, że broda odrośnie i wszystko będzie jak kiedyś chłopiec się uspokoił. "Zapuszczę brodę dla ciebie"- obiecał mu tata.

Finał filmiku jest uroczy. Ojciec i syn wtuleni w siebie robią sobie razem zdjęcie.

Wspólne zdjęcieWspólne zdjęcie Fot. screen facebook.com/DailyMail Fot. screen facebook.com/DailyMail

Dałyśmy naszym piłkarzom fryzury słynnych Orłów Górskiego. Jak wyglądają? FANTASTYCZNIE!

Kobieca strona Gazeta.pl - Polub nas!

Zobacz wideo
Podobają ci się mężczyźni z brodą?
Więcej o: