Miłość jest ślepa? Przyjaźń też! Zwłaszcza u dzieci. Nie uwierzycie, z kim zaprzyjaźniły się te dwuletnie trojaczki

Urocze trojaczki, Holden, Heaton i Wilder poznali swoich ulubieńców na spacerze. Maluchy miały wtedy 2 miesiące. Minęły dwa lata, a dzieci wciąż za nimi szaleją. Myśleliście, że ich ulubieńcami są słodkie szczeniaczki albo kotki? Nie, ich przyjaciółmi zostali śmieciarze.

Kobieca strona Gazeta.pl - Polub nas!

Rodzina Sugalskich mieszka na co dzień na Florydzie. Martha Sugalski ponad dwa lata temu urodziła trojaczki. Kiedy, wraz ze swoimi dwumiesięcznymi wówczas pociechami, wybrała się na spacer, natknęła się na ogromną śmieciarkę. Dzieci od razu zwróciły na nią uwagę. Martha, pomachała do kierowcy, a ten wesoło odmachał jej i dzieciom.

<< ZOBACZ ZDJĘCIA >>

To też może cię zainteresować: Ten poród przejdzie do historii z powodu jej wpisu na...

Jakiś czas później sytuacja się powtórzyła. Podczas spaceru matka i dzieci znów spotkały śmieciarzy. Tym razem kierowca wesoło wcisnął klakson, pomachał do dzieci i zawołał "Cześć maluchy!"- wspomina Martha.

Na dodatek kierowca wyszedł ze śmieciarki, zdjął rękawiczki i przywitał się z trojaczkami osobiście. Tak zaczęła się ich przyjaźń. Od tego momentu trojaczki nie wyobrażają sobie życia bez śmieciarki i jej wesołych kierowców. Dzisiaj Holden, Heaton i Wilder mają już ponad dwa latka i regularnie odwiedzają swoich przyjaciół.

W każdy wtorek i piątek trojaczki wyczekują przed domem, żeby spotkać się ze swoimi ulubieńcami. Są nimi Andrew, Rob i Chad, którzy zajmują się wywozem nieczystości. Mężczyźni za każdym razem, przyjeżdżając po śmieci, wychodzą z ciężarówki i przybijają piątki dzieciakom - opowiada Martha Sugalski w rozmowie z Buzzfeed.

Trojaczki pomagają mężczyznom w pracy. Przynoszą im też napoje i słodycze. "I tak już od dwóch i pół lat"- opowiada Martha i dodaje: "Są bardzo ze sobą zżyci. Ich przyjaźń kwitnie".

Mężczyźni również przepadają za maluchami. Za każdym razem cieszą się na ich widok. "Kocham te dzieciaki. Traktuje je jak własne dzieci"- mówi jeden z nich.

<< ZOBACZ ZDJĘCIA >>

Dałyśmy naszym piłkarzom fryzury słynnych Orłów Górskiego. Jak wyglądają? FANTASTYCZNIE!

Zobacz wideo
Czy przyjaźń jest ważna?
Więcej o: