Mama czwórki dzieci o seksie z mężem: Mamy 3,5 minuty, gdzieś między zmianą pieluszki a zupą

Constance opisała na Facebooku swój seks z mężem. Po co to zrobiła? Aby nikt nie miał złudzeń, że ma to coś wspólnego z gorącymi scenami erotycznymi, jakie znamy z filmów.

Constance Hall mieszka w australijskim Perth wraz z mężem i czwórką dzieci. Jest pisarką i artystką. Być może dlatego łatwiej jej było - niż każdej innej mamie - opisać na Facebooku seks małżeński. Jak to jest kochać się, kiedy po domu buszuje czwórka małych dzieci? Constance w swoim opisie nie pozostawia złudzeń. Bez koloryzowania, bez owijania w bawełnę, szczerze i śmiesznie opisuje szybki seks z mężem, na który, często przez kilka tygodni pod rząd, przy czwórce małych dzieci w domu, zwyczajnie nie ma czasu, nawet w nocy.

W odważnym poście Australijki czytamy:

"Domyślasz się chyba, jak wygląda seks rodziców czwórki dzieci. Mamy na niego 3,5 minuty, gdzieś pomiędzy zmianą pieluszki a gotowaniem obiadu. Słyszysz, że jest cisza, że na chwilę się czymś zajęły, przypominasz sobie, że ostatni raz robiliście to dobry miesiąc temu, szybko wykorzystujesz szansę (...)"

Dalej jest jeszcze ciekawiej: "Łóżko ustawiasz w pozycji takiej, aby jedną nogą dociskać drzwi, wszystko robisz w kompletnej ciszy, bo wiesz, że za drzwiami ktoś się skrada.

Na koniec autorka postu wyznaje: "Twój mąż mówi ci, że jesteś niesamowita, seksowna. A ty leżysz i widzisz obwisłe piersi i rozciągniętą skórę na brzuchu".

Opis seksu małżeńskiego w wykonaniu Constance polubiło 120 tys. internautów, a ponad 30 tys. postanowiło zostawić pod postem komentarz. 32-letnia Australijka jest zdziwiona popularnością swojego postu. Nie spodziewała się, że temat seksu rodziców czwórki dzieci zrobi w internecie aż taką karierę. Jej najstarsze dziecko ma sześć lat, a najmłodsze bliźniaki roczek.

Cansance prowadzi  bloga, ale to dopiero post o seksie z mężem okazał się strzałem w dziesiątkę.

Przewidywalny, nudny, kiepski?

Co na temat seksu w małżeństwie mówią inni internauci? W połowie zeszłego roku użytkownicy serwisów iVillage chętnie wypełniali ankietę na temat miłości po ślubie.

Jeśli chodzi o samo znaczenie seksu w naszym życiu, kobiety i mężczyźni są wyjątkowo zgodni: 90 proc. pań i 96 proc. panów twierdzi, że udane pożycie seksualne jest bardzo ważne. Mężowie i żony zgadzają się jednak z tym, że ich satysfakcja z pożycia seksualnego po narodzinach dzieci zmalała (takiej odpowiedzi udzieliło 52 proc. pań i 49 proc. panów). Tylko dla 1/3 ankietowanych nic się nie zmieniło w życiu intymnym po tym, jak zostali rodzicami, a  8 proc. kobiet i 22 proc. mężczyzn uznało, że seksu po dzieciach jest jeszcze lepszy.

On ciągle chce, a ona nigdy nie jest w nastroju?

Niezupełnie. Najważniejsze, żeby trafić w odpowiedni moment! O ile w czasie wypełniania ankiety na seks miało ochotę 35 proc. mężczyzn i zaledwie 11 proc. kobiet, to już odpowiedzi na pytanie o to, czy w ciągu ostatnich 7 dni byli w nastroju na intymne zbliżenie, były bardziej zbliżone: twierdząco odpowiedziało 55 proc. panów i 43 proc. pań.

Więcej o: